Avatar užívateľa
Lili5

Kde si výhodne požičať na Vianoce?

Ahojte, prosím nesúďte ma ale potrebovala by som si vziať kvôli Vianociam pôžičku na darčeky. Na internete som hľadala možné riešenia ako https://www.ce­teIem.sk alebo https://www.am­mado.sk no neviem ktorá pôžička by ma vyšla lacnejšie. Čo by ste mi poradili? V banke mi pôžičku zamietli kvôli slabej výplate.

Zajímavá 0 před 2031 dňami Sledovať NahlásiťNajlepšia odpoveď
Avatar užívateľa
ivzez

Já bych poradila nepůjčovat si a NESPAMOVAT!

Jestli Vám banka nepůjčí kvůli „slabej výplate“,
znamená každá jiná půjčka pozvánku exekutorovi
(nebudete mít na její splácení).

0 Nominácie Nahlásiť

Další odpovědi
Avatar užívateľa
Led

Nepožičiavajte si peniaze, ale darčeky vyrobte. Aj malý darček môže byť veľkým darom ak sa daruje úprimne. Napríklad dodnes mám odložený už časom obitý hrnček pomaľovaný… môže to predstavovať čokoľvek, dodnes som nezistila čo, stále nachádzam nové tvary. Načo ho odkladám? Bol darovaný malým dievčaťom s ťažkou chorobou, ktorá ho pre mňa vyzdobila. Dievča už nežije, ale jej duša ostala v maľbe na stene hrnčeka.

Nápady na výrobu darčekov nájdete na stránkch internetu, časopisov dosť, stačí sa zapozerať a vybrať si darček úmerný vašej šikovnosti a bez vysokých nákladov.

Upravil/a: Led

0 Nominácie Nahlásiť


Avatar užívateľa
veroniqc31

najlepšie nikde. ak človeku neustále chýbajú peniaze, mal by to riešiť inak a nie pôžičkami, ktorými sa ešte viac zamotá v začarovanom kru­hu.

0 Nominácie Nahlásiť

Avatar užívateľa
Helper

Dobrý deň Lili určite si dobre premyslite, či sa chcete zadlžovať. Odmietnutie poskytnúť Vám úver v banke je určitým signálom riešiť nedostatok peňazí inou formou. Napríklad si môžete nájsť lepšie platenú prácu. Ak však napriek tomu hľadáte možnosť pôžičky skúste si prečítať článok „Nebankové pôžičky“ na stránke www.poziciame­.com/nebankove-poziciky/ nájdete tam porovnanie nebankových pôžičiek.

Zdroj: www.poziciame­.com/nebankove-pozicky/

Upravil/a: Helper

0 Nominácie Nahlásiť

Avatar užívateľa
Alenka Ala

Pôžička pred vianocami je riešením pre ľudí, ktorí potrebujú rýchlo získať peniaze na nečakané výdavky. Má sice svoje výhody, ako napríklad rýchlosť, jednoduchosť a dostupnosť, ale aj svoje nevýhody, ako napríklad náklady, riziká a záväzky. Preto by ste mali byť opatrní pri výbere a získavaní takejto pôžičky. Porovnajte si najskôr ponuky rôznych poskytovateľov pôžičiek (napr. tu maju dobré porovnanie pôžičiek alebo aj na tomto webe), prečítajte si zmluvu, plánujte svoj rozpočet a splácajte pôžičku včas. Týmto spôsobom si môžete využiť výhody pôžičky a predísť nevýhodám.

Upravil/a: Alenka Ala

0 Nominácie Nahlásiť


Diskusia k otázke
Avatar užívateľa
brazdannnn1

Nevím teda jak vy, ale já bych se půjčkám na Vánoce spíše vyhýbal. Podle mě to za to prostě nestojí. To je lepší prožít skromnější Vánoce s méně starostmi. My jsme se se ženou letos třeba dohodli, že si navzájem dáme jen nějaké poukazy. Ty nevyjdou draho a druhého potěší. Já pro ni například mám nachystaný poukaz na erotické masáže Praha – https://www.ma­taharisalon.cz/cs

před 598 dňami Odpovedať Nahlásiť
Avatar užívateľa
IvanAnton960

Dobrý deň, ponúkame rýchlu pôžičku. …
Ste obchodník alebo žena? Ste v nejakom finančnom strese? Potrebujete pôžičku na začatie vlastného podnikania? Máte nízky príjem a je pre vás ťažké získať pôžičku od miestnych bánk a iných finančných inštitúcií? Tu je odpoveď na nízku sadzbu 2 %, pošlite nám e-mail na adresu::: lapofunding960@gmail.com

před 651 dňami Odpovedať Nahlásiť
Avatar užívateľa
MimamoCZ93

Osobně bych řekl, že hodně záleží na tom, kolik si chcete půjčovat. Na Vánoce na dárky? Takže předpokládá, že půjčka 100 000 Kč bude stačit. Tak mrkněte na https://epujcka­.cz/pujcka-100-000-kc/ :) Ale samozřejmě to není o tom, že musíte sem. Jde jen o to, že podle mě méně peněz než 50 000 Kč se vyplatí půjčit třeba u rodiny než u nebankovní společnosti. 😉

před 729 dňami Odpovedať Nahlásiť
Nový příspěvek
Zaujímavé otázky v kategórii Financie a podnikanie