
Ja by som si to dal na tvojom mieste radšej spraviť nejakej firme, aby si s tým nemal potom problémy a spal si pokojne, či si všetko dobre spravil. Nám to vo firme robia https://amusevity.com/sk/sluzby/ a sme s nimi spokojný. Lepšie ako si to svoj voľne sptaviť a dúfať, že je to dobre
|
0
před 1955 dňami
|
0 Nominácie Nahlásiť |
U otázky neprebehla diskusia.
Nový příspěvek| Dr.Axl | 31 | |
| Judith | 16 | |
| Led | 14 | |
| divoska | 9 | |
| MonaLis | 8 | |
| ivzez | 8 | |
| quentos | 8 | |
| Drap | 7 | |
| Patricius | 5 | |
| pankratz | 4 |
| Dane |
| Investície |
| Podnikanie |
| Poistenie |
| Pôžičky a úvery |
| Ďalšie finančné investície a podnikanie |