Ahojte, chystáme sa kúpiť nové rodinné auto a momentálne netušíme, čo je výhodnejšie. Ja som aj rozmyšľal nad financovaním prostrednictvom operativneho lízingu cez flexiplan (https://www.leaseplan.sk/page/flexiplan) Aké mate vy skúsenosti? Čo by ste odporúčili? V podstate manželka je momentalne na materskej a ja pracujem ako stavebník v zahraničí na živnosť. Ďakujem
| Zajímavá 0 před 2780 dňami |
Sledovať
Nahlásiť
|
Podle mne je to zbytečné riziko. Já bych při výpadku jednoho
příjmu do leasingu nešla. S koupí rodinného auta bych radši počkala.
Vám ale nešlo o radu, nýbrž o spamování reklamou, že?
|
3Kto dal odpovedi palec? sanya, MonaLis, independent
před 2780 dňami
|
0 Nominácie Nahlásiť |

Lízing neni špatná volba pokud auto nutně potřebuji třeba k práci a mám stálé a zajištěné solidní příjmy. V jiném případě bych do toho nešel.
| 0 Nominácie Nahlásiť |
závisí od možností a situácie. osobne som skôr za vlastné – hoc aj staršie a lacnejšie auto.
|
0
před 2535 dňami
|
0 Nominácie Nahlásiť |
U otázky neprebehla diskusia.
Nový příspěvek| Dr.Axl | 31 | |
| Judith | 16 | |
| Led | 14 | |
| divoska | 9 | |
| MonaLis | 8 | |
| ivzez | 8 | |
| quentos | 8 | |
| Drap | 7 | |
| Patricius | 5 | |
| pankratz | 4 |
| Dane |
| Investície |
| Podnikanie |
| Poistenie |
| Pôžičky a úvery |
| Ďalšie finančné investície a podnikanie |