Avatar užívateľa
anonym

co znamená ked som sa v sne vznasala a citila som akoby ma chcela ovladnut nejaka vysia sila

a vedela som teda aspon citila ze to nie je dobre ze sa musim prebudit

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pre koho je otázka zaujímavá? anonym před 4894 dňami Sledovať NahlásiťNajlepšia odpoveď
Avatar užívateľa
Led

Som nútená odpovedať na „zařvání Lvice“. Pani Led sa priznáva, že sa nezaoberá okutizmom ani nadprirodzenými silami, len má možno citlivejšie vnemy. Neviem vám vysvetliť sen. Náboženstvami a nadprirodzenom sa zaoberám len teoreticky. Veľa získavam životnými skúsenosťami svojimi i druhých ľudí. Nikomu nevnucujem svoj názor, ani malým ani veľkým písmom.(veľké písmo pri internete je symbol kriku). Tento pocit ako vy, som mala pri vysokej horúčke. Nie že by to bola nejaká vyššia sila, ale mala som pocit oddelenia sa od vlastného tela.
Ale okrem toho, v skutočnosti, ak sa dokážete maximálne uvoľniť, spomaliť (pozor nie úplne) rytmus srdca (mám to potvrdené záznamom EKG), môžte mať pocit uvoľnenia svalstva a následne ľahkého vznášania. Jednoducho necítite svoju váhu (ale ak by sa na vás niekto pozeral, potvrdil by, že ste sa nevznášali).Skúste si to.
Jestvuje o tom aj dosť literatúry.

0 Nominácie Nahlásiť

Další odpovědi
Avatar užívateľa
anonym

ZEPTEJTE SE NA TO PANÍ LED PROTOŽE ONA SE TĚMITO VĚCMI ZABÝVÁ. JÁ JAKO VĚŘÍCÍ KŘESŤANKA MOC DOBŘE VÍM, ŽE NEJEN BŮH NÁŠ STVOŘITEL OPRAVDU EXISTUJE ALE TAKÉ DOBŘE VÍM, ŽE EXISTUJE NAPROSTÝ OPAK BOHA A TO JE SATAN A DÉMONI.KDYŽ JSTE Z TOHO MĚLA NEDOBRÝ POCIT , TAK SI BUĎTE NAPROSTOSTO JISTÁ,ŽE BŮH A JEHO NEBEŠTÍ ANDĚLÉ TO NEBYLI.MÁM I S TĚMITO VĚCMI ZKUŠENOSTI, ALE PANÍ LED BUDE MYSLÍM K TOMU MÍT CO ŘÍCT.AHOJKY:-)*****LVICE.

Zdroj: BIBLE,SKUŠENOS­TI,VÍRA

0 Nominácie Nahlásiť


Avatar užívateľa
Vvornth

Moze to byt spomienka z minuleho zivota…

0 Nominácie Nahlásiť


Diskusia k otázke

U otázky neprebehla diskusia.

Nový příspěvek
Zaujímavé otázky v kategórii Veda