Avatar užívateľa
jozo

Čo myslíte, dožijeme sa nejakých scifi scen?

Myslím tým, či sa dožijeme nejakých scen ako zo scifi filmu- lietajúce autá, výlety na Mars, či mesiac apod. Myslíte, že to ra bude i v skutočnosti?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pre koho je otázka zaujímavá? tanama před 5006 dňami Sledovať NahlásiťNajlepšia odpoveď
Avatar užívateľa
anonym

Určitě ano, vždyť již kolem roku 2020 překonají počitače schopnosti lidského mozku a bude třeba např. řešit otázku jak zabezpečit aby umělá inteligence neovládla lidskou. Člověk bude schopen z energie materializovat hmotu a tvořit cokoliv jako legendární bohové. Věřme, že těchto znalostí a schopností nebude nejprve někým zneužito.

0 Nominácie Nahlásiť

Další odpovědi
Avatar užívateľa
Judith

Určite áno, lebo s odstupom času sa stávajú napr. veci, ktoré sa odohrávali v dávnych hollywoodskych filmoch. Ale niečo také, ako sa stalo s červeným kalom v Kolonte v Maďarsku, to by neboli vymysleli ani hollywoodski scenáristi.

0 Nominácie Nahlásiť


Avatar užívateľa
tanama

Jozo to by tě museli vystřelit na ten Mars.Jestli máš čas tak nějakejch 20 světelnejch roků Ti přeju šťastnej let.

0 Nominácie Nahlásiť

Avatar užívateľa
ciernak

Ja myslí, že sa toho ešte moja generácia nedožije, možno až o par stoviek rokov budu lietať autá a možno bude i teleport, ale mne to osobne príde scifi, ktoreho sa ešte nedožijem a pravdu povediac bojím sa predstavi, žeby tu mal byť tak trochu iný svet ako je teraz. Možno sa dožijeme, nejakých zmien, čo sa týka jedla (v dnešnej dobe sa snažia všetko premeňovať na umelotiny), možno sa dožijeme zmien čo sa týka módy, ale lietajúcich aut a bežných výletov na Mars asi ešte nie.

0 Nominácie Nahlásiť


Diskusia k otázke

U otázky neprebehla diskusia.

Nový příspěvek
Zaujímavé otázky v kategórii Veda