Avatar užívateľa
anonym

Čo je Zumba?

Počula som, že je to veľmi zábavné cvičenie a chcela by som nejakým spôsobom schudnúť pár kíl. Názov mi hovorí, žeby to mohlo mať niečo spoločné s tancom, je tomu tak? Je to niečo tanečné. Veľmi ráda tancujem a myslím že by ma toto cvičenie mohlo baviť. Chcela by som vedieť o tom viac.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5058 dňami Sledovať NahlásiťOdpovede
Avatar užívateľa
lienka

Zumba je tanečná fitnes hodina plná energie, skvelej hudby a dobrej nálady. Kombinuje dynamickú latinsko-americkú hudbu a latinsko-americké tance spolu s aeróbnymi pohybmi. Využíva tance ako Salsa, Merengue, Cumbia, Reaggaeton, Flamenco, Hip-hop, Cha-cha, Samba, Calypso, Belly Dance a omnoho viac… Vychádza z princípu, že cvičenie by malo byť zábavné a jednoduché. Sexy a energické latino rytmy vytvárajú párty atmosféru, ktorá vás strhne do víru pohybu. Je to cvičenie, zdvihne náladu!
Choreografie striedajú pomalé a rýchle rytmy na princípe intervalového tréningu s cieľom spaľovať tuky, vyformovať a posilniť celé telo. Zameriavajú sa na svalové partie ako zadok, nohy, ruky, brucho a ten najdôležitejší sval tela, vaše srdce!
Kombinácia latino a exotických rytmov vytvára skvelú party, na ktorej vytancujete 500 – 1000 kcal za hodinu a zanechá vo Vás skvelý pocit a dobrú náladu.

Zdroj: www.zumba.sk/sk/co­jezumba

0 Nominácie Nahlásiť


Diskusia k otázke

U otázky neprebehla diskusia.

Nový příspěvek
Zaujímavé otázky v kategórii Šport