Avatar užívateľa
anonym

Čo je Nutriton?

Mám dvojmesačné bábätko a stále mi zvracia. Keď som bola s malou na kontrole u detskej lekárky, povedala mi, že keď to tak bude pokračovať ďalej nasadí Nutrito. Ja neviem čo to je, nieje to náhrada materského mlieka? Ja kojím a mlieka mám dosť, tak by som nechcela skončiť. Ale keď jej to pomôže tak asi budem musieť. Dávali ste to niekto, aké mate s ním skúsenosti?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5023 dňami Sledovať NahlásiťOdpovede
Avatar užívateľa
lienka

Nenechaj sa mýliť, Nutriton nieje ako Nutrilon. My sme používali Nutriton od troch mesiacov, keď už proti zvracaniu nič nepomáhalo. A nešlo len o grckanie, ale o oblúkovité zvracanie. Ale nemusíš sa báť nejde o náhradu mlieka. Ja som normálne kojila ešte rok a dva mesiace. Akurát som si vždy pred kojením musela odstriekať asi tak 30ml mlieka a zahustiť to nutritonom a narvať maléj do pusy pred kojením. Malo to vytvoriť akúsi kašu (betón) v žalúdku a tým zastaviť zvracanie. Nám to rošku pomáhalo, ale bolo úmorné v noci, keď už mala plakala z hladu odstriekavať mlieko, hustiť a tlačiť to do nej. Mala prestala zvracať okolo pol roka.
Nutriton je teda prídavok do materského mlieka pre deti, ktoré grckajú. Obsahuje vlákninu zo svätojánskeho chleba a zmes maltodextrínu. Táto vláknina jemne zahustí materské mlieko a babätko nemá starosti s grckaním. Nutriton je určený ako prídavok do materského mlieka pre dojčatá. Takže keď na to príde, nemusíš prestať kojiť. Akurát ho nemôžu užívať deti alergické na svätojánsky chlieb.

0 Nominácie Nahlásiť


Diskusia k otázke

U otázky neprebehla diskusia.

Nový příspěvek
Zaujímavé otázky v kategórii Zdravie