Avatar užívateľa
anonym

Čo je elektrická cigareta?

Dnes som na trafike videla názov predaj elektrických cigariet. Ja fajčiarka niesom, ale zaujalo ma to. Čo to tá elektrická cigaretá je? Je pre fajčiarov, aby si nejako zlepšili chuť na cigaretu, alebo pre fajčiarov, ktorí chcú s týmto zlozvikom skončiť?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pre koho je otázka zaujímavá? anonym před 4949 dňami Sledovať NahlásiťNajlepšia odpoveď
Avatar užívateľa
ciernak

Spôsob, akým elektrická cigareta funguje, je naozaj jednoduchý. Batériová tyč vyzerá ako baliaci papier, ktorý drží tabak tradičnej cigarety. Je nabíjateľná a väčšina e-cigariet štartovacie sady sa dodávajú s dvomi, takže môžete mať jednu nabitú a pripravenú na použitie po celú dobu. Druhá časť zariadenia sa nazýva rozprašovač. Tento malý kovový predmet vôjde medzi batériovu tyč a plastový filter. To je to, čo ohrieva vzduch, ktorým prúdi kvapalina nikotínu. Keď sa zahreje kvapalina nikotínu, užívateľ inhaluje teplé pary a to chutí a cíti ako tabakový dym, len nie je žiadny tabak.
Dôvod, že mnohí fajčiari chcú radšej používať elektrickú cigaretu je skutočnosť, že neexistuje žiadny decht. Ďalším dôvodom je, že chemický obsah nikotínu kvapaliny používanéj s e-cigareta je oveľa menej ako v tabaku.

0 Nominácie Nahlásiť

Otázka nemá žiadne ďalšie odpovede.Diskusia k otázke

U otázky neprebehla diskusia.

Nový příspěvek
Zaujímavé otázky v kategórii Nakupovanie