Avatar užívateľa
anonym

Čo hovoríte na to, aká zima nás čaká?

Ešte nieje ani polovica oktobra a ja mám pocit akoby bol už november. Tiež vás prekvapili tie mrazy? Čo si myslíte aká bude zima? Čaká nás tuhá a dlhá zima? Máte radi zimu? Ja nie.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pre koho je otázka zaujímavá? Jenifo, anonym před 5021 dňami Sledovať NahlásiťNajlepšia odpoveď
Avatar užívateľa
anonym

Přece i zima je krásná-ten nádherně vonící a lesknoucí se sníh,nádherné vločky které padají /a ještě k tomu vědci zjistili,že ani jedna vločka není stejná/,zvláštní světlo ,které nás v zimě obklopuje a to nádherné vrzání sněhu pod našima nohama,potom příchod do teplého bytu,voňávý černý čaj s medem a rodina večer pohromadě.No není to príma? AHOJKY 😁)))********LVICE

Zdroj: KRÁSA ŽIVOTA

0 Nominácie Nahlásiť

Další odpovědi
Avatar užívateľa
jozo

Podľa poľských meteorológov nás čaká najtuhšia zima za posledných tisíc rokov. Údajne za to môže ekologická katastrofa v Mexickom zálive, ktorý má úplne zastaviť Golfský prúd. Naším pričinením rozpadáva sa nám atmosféra nad hlavou a preto teplota skáče z jedného extrému na druhý. Skutočnou príčinou klimatickej zmeny je znižovanie produkcie skleníkových plynov H2O zo zemského povrchu kontinentov do atmosféry a tým rednutie atmosféry. Tento fakt určite prinesie chaos v Golfskom prúde, ale nie jeho zastavením, ale zdynamizovaním. To môže priniesť kruté zimy, kruté suchá i požiare, tragické povodne i živelné pohromy pre Európu i celý svet.

Zdroj: www.kravcik.blog­.sme.sk/c/243828­/1000-rocna-zima-Urcite-ano-aj-ked-to-nemusi-byt-tento-rok.html#ixzz12F0vhGM8

0 Nominácie Nahlásiť


Avatar užívateľa
Jenifo

Ja zimu fakt nemusím. I ked ma svoje čaro.. Ale na chate v horách a nie cestou do prace alebo z práce. Idem začiatko novenbra do tepla a moc sa na to teším. Hovorí sa že nas čaká tisícročná zima. Ale zatial su to len tvrdenia a dufam že to tak zostane. Klimatické podmienky sa menia už po miliony rokov. Takže tažko povedať čo nás čaká. Ja žijem na juhu slovenska a zimu tu zatial nemáme. No ak sa naplnia predpovede z Ruska tak nas čaka niečo velmi nepríjemné. Kedže som žil v Norsku tak viem o čom hovorím.

0 Nominácie Nahlásiť

Avatar užívateľa
tanama

pofrčím na hory.

0 Nominácie Nahlásiť


Diskusia k otázke
Avatar užívateľa
Katka5666

Ja som si na zimu nedávno zaobstarala dve nové vlnené vesty z internetových stánok https://www.vlneny-tovar.sk/vlnene-vesty/ a som nadšená z ich kvality. Už som skúšala vestu pri rôznych aktivitách a musím povedať, že je skvelá, pohodlná a navyše mi poskytuje dostatok tepla aj vo veľmi náročných podmienkach. Môj nákup bol teda veľmi užitočný.

před 410 dňami Odpovedať Nahlásiť
Nový příspěvek
Zaujímavé otázky v kategórii Príroda a životné prostredie