Avatar užívateľa
lollobelka

Čo ak dostanete darček, ktorý sa Vám nepáči-vrátite ho?

Známi mali 50 – tku a dostali strašne veěa darčekov. Aj keď si pred tým výslovne žiadali peniaze aby nedochádzalo k zložitým situáciam. No aj napriek tomu dostali hodnotné dary a dokonca už aj také, ktoré majú… Čo s nimi?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pre koho je otázka zaujímavá? anonym před 4939 dňami Sledovať NahlásiťNajlepšia odpoveď
Avatar užívateľa
veronikaiq

Dary, ktoré som dostala- i tie nevhodné som nikdy nepredala a nikomu nedala, možno keby som mala deti v staršom veku a vedela by som, že sa im to hodí, tak im to dám- ale poviem im nech si to cenia. Ja si dary od priateľov važim, keď sa mi úplne nepáčia uložím ich do komory a keď ich po čase najdem poteší ma to, že sa našli ľudia, ktorí mi niečo dali. Keď už doma mam rovnakú vec, čo som dostala, nevadí i tú odložím, tá čo mám sa raz opotrebuje či pokazí a dôjde i na to darovane.

0 Nominácie Nahlásiť

Další odpovědi
Avatar užívateľa
anonym

Darovat je těm, kteří by ty dárky rádi přijali protože je potřebují a nemají na to peníze.Nežijeme přece jen pro sebe a svoji rodinu, ale žijeme i pro ty chudé abychom jim pomohly my všichni bez rozdílu.A kde takové lidi najít?Jistě vy i vaši známí znají vždy někoho opravdu chudého, třeba nějakou rodinu s dětmi, kteří jsou hodní, ale velmi jim chybí peníze a tudíž jim každá pomoc přijde jako zázrak.AHOJKY:-)********LVICE

Zdroj: ZNALOST ŽIVOTA CHUDÝCH A POTŘEBNÝCH

0 Nominácie Nahlásiť


Avatar užívateľa
bobes

ak majú deti ktoré sú už samostané tak sa im možno z toho niečo môže hodiť ale kadekomu by som to nedarovala

0 Nominácie Nahlásiť


Diskusia k otázke
Avatar užívateľa
novaklen13

Já bych určitě dárek nevracela. Jsem takový ten typ, kterou potěší každý dárek a každá hloupost mi dokáže udělat radost. Je ale pravda, že teď jsme k výročí dostali s manželem jeden takový docela neobvyklý dárek – poukaz na erotické masáže do https://mataha­risalon.cz/cs Původně jsme nevěděli jestli do toho půjdeme, ale nakonec jsme šli a ani jeden z nás toho nelituje. :)

před 411 dňami Odpovedať Nahlásiť
Nový příspěvek
Zaujímavé otázky v kategórii Nakupovanie