Avatar užívateľa
filipjarov

Chlapi pôjdete na pôrod alebo nie?

Chcem sa spýtať, či by ste išli s priateľkou, manželkou na pôrodný sál.Ja osobne sa trochu bojím, ako to zvládnem. Viem, že by som mal byť oporou, ale neviem… Čo vy dámy chcete tam svojich partnerov?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5035 dňami Sledovať NahlásiťNajlepšia odpoveď
Avatar užívateľa
anonym

Pro ženu je to velká opora,ale četla jsem,že někteří muži po tomto zážitku začali být vůči svým ženám impotentní.Tak nevím ať si to každý pár rozhodne sám.:)))

0 Nominácie Nahlásiť

Další odpovědi
Avatar užívateľa
Led

Nenútime vás, vieme, že nie každý muž taký pohľad znáša.

0 Nominácie Nahlásiť


Avatar užívateľa
lienka

No fakt záleží na tom, aký ma každý chlap žalúdok a či znesie pohľad na krv. Ja som mala manžela pri prvom porode a neľutuje. Bola som císarským rezom v epidurále, takže som bola celu dobu pri vedomí. Ani ja a ani moj manžel sme skoro nič nevideli. Sedel mi celú dobu pri hlave a ja som mala od prs smerom dole pred sebou zástenu. Bola to premňa velikanska podpora, fakt som rada ze tam bol a keď malu vytiahli s radosťou bežal za ňou sa pozerať ako ju ošetrujú. Potom mi ju priniesol na rameno, keď ma šili a bolo to nádherne. Keď sme sa bavili, či u ďalšieho by chcel ísť znova, povedal že chce veľmi, že je chotný za to dať peniaze a chce byť pri tom. Je to pre neho nezabudnuteľný zážitok vydieť ako sa malé bábätko narodí. Nič nevidel len bábätko.

0 Nominácie Nahlásiť


Diskusia k otázke

U otázky neprebehla diskusia.

Nový příspěvek
Zaujímavé otázky v kategórii Rodina a vzťahy