Avatar užívateľa
anonym

Chceli by ste byť bohatý?

Peniaze tak trošku v dnešnej dobe vládnu svetom. Chceli by ste byť bohatý? Ako veľa penazí by ste chceli mať? Čo by ste si kúpili?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pre koho je otázka zaujímavá? anonym před 5019 dňami Sledovať NahlásiťNajlepšia odpoveď
Avatar užívateľa
KORVO

Chcem mať toľko peňazí, aby som si mohol dovoliť luxus pre seba a svojich najbližších a aby som sa nestrachoval o to, čo bude potom.
Keď budem bohatý, budem sa mať dobre, a keď sa budem mať dobre ja, budú sa mať dobre aj ľudia okolo mňa.

0 Nominácie Nahlásiť

Další odpovědi
Avatar užívateľa
tanama

Jo kdo by nechtěl bejt bohatý to by bylo supr no ne? No a co bych si koupila dala bych babi protože je moc hodná a našim.

0 Nominácie Nahlásiť


Avatar užívateľa
jozo

Ja by som bohatý chcel byť, i keď prednejšie sú mi v živote zdravie a rodina. Práve preto možno by som chcel mať dosť penazí natoľko, aby som mohol dokonca života zaistiť rodinu, deti. Ale vo všetkej skromnosti nemáme auto a máme byt na hypotéku, tak by som chcel aspoň mať peniaze na to, aby sme už nemuseli splácať byt a tiež aby sme si mohli kúpiť dosť bezpečné a priestorné a spoľahlivé auto. Neviem, či by som chcel mať mnoho penazí, ja by som asi nevedel čo snimi a bál by som sa, že keby bolo namne vidieť, že som bohatý, mohlo by to ohroziť moju rodinu.

0 Nominácie Nahlásiť

Avatar užívateľa
skorcovaz

S peniazmi je život ľahší..:( Každý chce to, čo nemá.. Ale v peniazoch šťastie nenájdeš.. Nekúpiš si za ne ani zdravie, ani lásku a toto je predsa to najdoležitejšie v ľudskom živote..

Zdroj: VLASTNÁ SKÚSENOS

0 Nominácie Nahlásiť

Avatar užívateľa
Shadoww

Samozrejme ze chcem byt bohaty a chcem mat tolko aby som zabezpecil seba a aspon dalsie 4 pokolenia… 🙂

0 Nominácie Nahlásiť

Avatar užívateľa
jadranka

to je otázka, bohatí chceme byť všetci, len si to možno niektorí nechcú priznať, ale ja rozhodne chcem byť, čo na tom, že vraj peniaze kazia charakter, čert ho ber ak mám z čoho žiť a nemusím každé euro dvakrát otočiť

0 Nominácie Nahlásiť


Diskusia k otázke

U otázky neprebehla diskusia.

Nový příspěvek
Zaujímavé otázky v kategórii Financie a podnikanie