Avatar užívateľa
anonym

Bike park vo Vysokých Tatrách – má niekto informácie?

Funguje to tam aj v zime, alebo iba v letných mesiacoch? Bol sa tam niekto z Vás pozrieť? Ako to tam funguje a aká je cena?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5024 dňami Sledovať NahlásiťOdpovede
Avatar užívateľa
lienka

Priateľ tam bol v lete s kamarátmi a bol nadšený. Ževraj skvelé skoky, lavičky a využili i lanovku. Keď sa pozrieš na ich stránky, píšu že funguje i v zime i v lete. Prevádzková doba Bike Parku:
denne 8:00 – 17:00 v závislosti od prác lesných mechanizmov.
Downhill [červená] – jednosmerná trať, označená, vedená po prírodnom povrchu. Začína pri hornej stanici pozemnej lanovky na Hrebienku a končí pri údolnej stanici pozemnej lanovky.
Na začiatku trate sa nachádza úsek zostavený zo zákrut na prírodnom povrchu, nasleduje 90° drevená klopená zákruta. Potom osemmetrová drevená lavica s rozšíreným dopadom, po nej rovný rýchly úsek, ďalej pravotočivá a hneď ľavotočivá zákruta, hlinená vlna a hlinená pravotočivá klopená zákruta. Za ňou sa nachádza prírodný výjazd do protisvahu, ktorý ma dve alternatívy prejazdu: zoskok alebo prejazd. Hneď za týmto úsekom je drevený transferový skok, ktorý sa tak isto dá prejsť alebo skákať. Osem metrov za dopadom sa nachádza pravotočivá drevená klopená zákruta, za ňou výjazd na veľký kameň a drevený prejazd s následným zjazdom alebo zoskokom.
Trať je určená pre širokú skupinu ľudí, vďaka svojmu miernemu sklonu by s ňou nemali mať problém ani málo skúsení jazdci.

Zdroj: www.vt.sk/new­s/giant-bike-park-vysoke-tatry-hrebienok/en/sum­mer/

0 Nominácie Nahlásiť


Diskusia k otázke

U otázky neprebehla diskusia.

Nový příspěvek
Zaujímavé otázky v kategórii Šport