Avatar užívateľa
anonym

Aký svadobný dar?

Chystáme sa na svadbu kamarátovy a jeho nastavajúcej. Oboch dosť dobre poznáme, sú to ľudia, ktorí majú radi srandu a zábavu a preto by sme im chceli vymyslieť nejaký oreginálny – možno trošku vtipný dar. Máte nejaké nápady? Veľmi radi príjmeme návrhy:o)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pre koho je otázka zaujímavá? Kika před 5039 dňami Sledovať NahlásiťOdpovede
Avatar užívateľa
jozo

No to chápem, keď sú za každú srandu, je blbé im dať nejaké riady, či hrnce :o). Jeden nápad je, že keď máte ich nejakú spoločnú fotografiu, dať podľa tej fotografie namaľovať nejakému maliarovy- karikaturistovy karikaturu. My sme to tak spravili, ešte sme povedali, že ženich má rád motorky a na karikature sú namaľovaný ako idú vo svadobnom na motorke. Páčil sa im tento darček veľmi. A druhý nápad: kúpiť boxovacie vrece a k tomu boxovacie rukavice a na boxovacie vrece dať namľovať z jednej strany budúcu manželku a z druhej strany búceho manžela – dar na dobré riešenie kríz v manželstve.

0 Nominácie Nahlásiť


Avatar užívateľa
skorcovaz

Otec vždy skladal peniaze (cca 2000,– Kč), ako lodičku a k tomu nejaký veršík v zmysle loďky, čo vo vlnách života konečne našla prístav a blah, blah, už si to nepamätám, ale peniazmi sa rozhodne nikdy nič nepokazí.. :)
Ale možno by bol fajn aj nejaký romantický víkendový pobyt pre dvoch (cca 2000,– Kč), alebo čokoládová fontána (cca 1000,– Kč).. Alebo bungee jumping (pre 2 os. cca 2000,– Kč), let balónom (cca až do 7000,– Kč), pivné kúpele, čokoládová masáž, a veľa, veľa iného, čo sa mi už nechce rozpisovať, fantázii sa predsa medze nekladú.. :)

0 Nominácie Nahlásiť


Diskusia k otázke
Avatar užívateľa
MimamoCZ93

My jsme dostávali leccos, ale podle mě jsou prostě nejlepší peníze do obálky. Udělali jsme chybu, že jsme to nenapsali přímo na oznámení, ať lidi nevymýšlí hovadiny. Protože pak jsme třeba dostali poukaz na masáž do https://coccinelle-erotic-tantra-massage.cz/ … Jako člověk si řekne „haha, je to vtipné“, a vlastně jsme si to docela užili. Ale novomanželům tohle asi úplně dávat nechcete. :)

před 602 dňami Odpovedať Nahlásiť
Nový příspěvek
Zaujímavé otázky v kategórii Nakupovanie