Avatar užívateľa
anonym

Aký máte názor na domácu pekáreň?

Chceme si to na Vianoce kúpiť, urobiť si radosť. Milujem domaci upečený teplý chlieb, kedysi nám ho piekla mama- v peci. Tak preto to chceme mať doma. Viem, že to domáce pekárne užíva veľa ľudí s celiakiou, že sa dá urobiť i výborný bezlepkkový a dietny chlieb. Tak čo vy na to? Máte niekto doma domácu pekáreň. Poradíte, je to dobra investícia?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pre koho je otázka zaujímavá? anonym před 4939 dňami Sledovať NahlásiťNajlepšia odpoveď
Avatar užívateľa
Ge0rge

ano pokud máte v prostorné kuchyni kam umístit další spotřebič, je to dobrá investice. Nepřežeňte to s cenou zbytečně, stejne dobře vám bude sloužit třeba i tato :

kde koupit
http://domace-pekarne.heure­ka.sk/eta-0149-siesta/

další recenze najdete i zde
http://domaci-pekarny.heure­ka.cz/eta-0149-siesta/recenze/

0 Nominácie Nahlásiť

Další odpovědi
Avatar užívateľa
ciernak

Pečenie s domácou pekárňou je veľmi jednoduché. Podľa receptu do nej stačí v správnom poradí vložiť prísady, z ktorých si prístroj sám vymieša hladučké cesto, nakysne ho a aj upečie. Vašou úlohou je už len vybrať voňavý výsledok a pochutiť si na vlastnom domácom pečive bez rôznych umelých prísad, či dokonca z bezlepkovej zmesi, čo ocenia celiatici. Vďaka funkcii odloženého štartu chlieb pekáreň napečie trebárs aj cez noc, aby ste si čerstvý krajec mohli dať na raňajky. Okrem chleba dokážu moderné pekárne upiecť aj iné pečivo, napríklad bábovky a vianočky, dajú sa v nich pripravovať dokonca marmelády, džemy, či kaše a pri najrôznejších receptoch sú nenahraditeľným pomocníkom na vypracovanie cesta. Základným kritériom pri výbere by pre vás mala byť veľkosť chleba, ktorý pekáreň dokáže upiecť. Doma upečený chlieb totiž neobsahuje konzervanty a treba ho teda skonzumovať skôr ako pečivo z obchodu.

Zdroj: www.lepsiebyva­nie.centrum.sk/kuchy­ne/702737/co-dokaze-domaca-pekaren-

0 Nominácie Nahlásiť


Avatar užívateľa
Elektrikář

Dají se v ní dělat i jiné věci než chleba.Sekanou­,marmeládu, buchty nebo v ní zpracovat těsta na Vánoční cukroví.

0 Nominácie Nahlásiť

Avatar užívateľa
Judith

Ešte vždy nedostatočne docenený pomocník v domácnosti. Ja ho mám v kombinácii aj na zaváranie džemu, vyše 7 rokov, švédska kvalita, nie lacný šmejd z hypermarketu.
Najlepší je chlieb, ak na poly kombinuješ polohrubú múku s hladkou múkou.

0 Nominácie Nahlásiť

Avatar užívateľa
bobes

mám ju doma 2roky a je to super pomocník to nie je len chlieb, ale vymiesi a vykysne cesto na knedle a koláče ,veľa receptov a rád je na www.dama.cz

0 Nominácie Nahlásiť


Diskusia k otázke

U otázky neprebehla diskusia.

Nový příspěvek
Zaujímavé otázky v kategórii Jedlo a varenie