Avatar užívateľa
Filipiskoo

Aký je Váš názor na chudnutie pomocou doplnkov výživy, tabliet a pod?

Aký je Váš názor na chudnutie pomocou doplnkov výživy, tabliet a pod? Nečakám, že to pôjde samé, ale pomohlo by, keby sa z toho aspoň zmiernila chuť do jedla. Tu som našiel nejaké rezenzie http://schudnih­ravo.sk/najlep­sie-tabletky-na-chudnutie/ Je to síce prírodné a certifikované, ale aj tak tomu moc neverím. Skúšali ste niekto?

Zajímavá 0 před 2371 dňami Sledovať NahlásiťNajlepšia odpoveď
Avatar užívateľa
ivzez

Je to nesmysl.

Ke zhubnutí vede změna životního stylu:
zdravá pravidelná strava a dostatek pohybu.
Výdej energie musí být vyšší než příjem.

0 Nominácie Nahlásiť

Další odpovědi
Avatar užívateľa
Led

Nestačí len pasívne užívať rôzne „medikamenty“ ale aktívne na sebe pracovať. Organizmus k svojmu životu potrebuje aj určitú námahu, záťaž, výdaj a príjem energie.

0 Nominácie Nahlásiť


Avatar užívateľa
MonaLis

Ne.
Podle mého názoru ty přípravky, které
popisuješ jsou zbytečné a dle internetu
i nebezpečné. Nákup na netu bych si já
nikdy nedovolila. Není ověřen původ ani
česká certifikace. Ještě si můžeš uškodit!

Zkus obyčejnou vlákninu.
http://www.na­sevyziva.cz/sek­ce-vlaknina/clanek-jablecna-vlaknina-141.html
Cena: 27 Kč
https://www.drmax­.cz/wolfberry-jablecna-vlaknina-250g?gclid=EA­IaIQobChMI0_-5tOL22AIVjBDTCh1z6wdF­EAQYASABEgKDiv­D_BwE

Upravil/a: MonaLis

0 Nominácie Nahlásiť

Avatar užívateľa
anonym

Nie. Podobných účinkov – teda stálejšie hladiny krvného cukru – možno dosiahnuť aj vhodným jedálničkom. Stačí konzumovať potraviny s nízkym glykemickým indexom, dostatkom vlákniny, bielkovín a minimom rafinovaných cukrov a stužených tukov, a to v pravidelnom časovom odstupe. Telo tak bude zasýtené po dlhú dobu, hladina krvného cukru nebude toľko kolísať a vy vďaka tomu nebudete hladní alebo skôr mať chute zjesť čokoľvek. 🙂

0 Nominácie Nahlásiť

Avatar užívateľa
Audi529

Chce to hlavne čas a stanoviť si ciele. Už aj pri najmenších zmenách uvidíš výsledky. Stačí použiť schody namiesto výťahu a spraviť si čas na normálny obed namiesto fast foodu a pôjde to samé. Ale poodbným ,,zázračným''ta­bletám a podobne by som moc neveril. Tu máš návod ako na to prirodzenou cestou :) http://www.ac­tivebeauty.sk/sk/sprav­ny-trening/

0 Nominácie Nahlásiť

Avatar užívateľa
Fildo Kucman

Tabletky ti nepomôžu. Iba pohyb a obmedzenie stravy. Ja som začal ešte brať k tomu konopný olej ktorý má aj mnoho iných účinkov (tu máš o tom dosť popísané https://zdravi­na.sk/konopny-olej/ ) ale stačí ked vysadíš sladké a pečivo a zaručene začneš chudnúť.

0 Nominácie Nahlásiť

Avatar užívateľa
AdnrejKol

Doplnky výživy sú určite funkčné, ale iba vtedy ak ich aj spojíte s pravidelným cvičením, Samozrejme dá sa schudnúť pomocou produkty nazývaným zelená káva ( článok o nej https://fitness-life.sk/zelena-kava/ ) ale aj k tomu treba zapojiť pravidelné cvičenie. Samozrejme aj nejaké spaľovače tukov ( článok: https://fitness-life.sk/spalovac-tukov/ ) tiež dosť pomáhajú.
Samozrejme všetko ak spojíte s cvičením tak to pôjde ooooooveľa rýchlejšie :)

0 Nominácie Nahlásiť

Avatar užívateľa
Monika75

Základ je zmena stravovania a pohyb. Netreba stanoviť veľké nároky voči sebe, vždy malé ciele, potom máš aj väčší úspech :) Odporúčam najprv zmenu bieleho cukru na med a bielej múky na špaldovú / kokosovú / mandlovú ( je obrovský výber a sú veľmi chutné, môjmu manželovi dokonca ešte viac chutia sladkosti pripravené v zdravej verzii : )

0 Nominácie Nahlásiť

Avatar užívateľa
PeťoAM.

Doplnky dokážu pomôcť ale základ je zmeniť životsprávu ako to tu niekto uviedol… Čeknite tieto články, je tu o tom dosť dobre popísané. https://akozho­dit.sk/plnohod­notna-strava/https://www.vy­zivovo.sk/jest-zdravo-nizkym-rozpoctom-takto-sa-da/

0 Nominácie Nahlásiť

Avatar užívateľa
kristýna202

Ja týmto doplnkom stravy ani diétam neverím. Podľa mňa to sú len zbytočne vyhodené peniaze. Síce možno schudnete, ale lepšie je si upraviť jedálniček a hlavne sa hýbať. To je základ. Z vlastnej skúsenosti môžem odporučiť jesť veľa ovocia a zeleniny, používať namiesto soli bylinky a taky je super si na pohyb kúpiť fitness náramok. Ja som si objednala Xiaomi Mi Band 4 z https://www.mi­bandshop.sk/xi­aomi-mi-band-4/ a nastavila som si, že musím každý deň ujsť minimale 10 000 krokov a meriam si s ním vzdialenosť, ktorú ubehnem, takže presne viem, akú som mala v daný deň pohybovú aktivitu 🙂 .

0 Nominácie Nahlásiť

Avatar užívateľa
ilbengof

Tabletky na chudnutie – https://euheal­th24.com ja berem uz Xenical viac ako mesiac…schudla som viac ako 10kg.

0 Nominácie Nahlásiť


Zaujímavé otázky v kategórii Zdravie