Avatar užívateľa
Registrovaný

Aký je Váš názor na chudnutie pomocou doplnkov výživy, tabliet a pod?

Aký je Váš názor na chudnutie pomocou doplnkov výživy, tabliet a pod? Nečakám, že to pôjde samé, ale pomohlo by, keby sa z toho aspoň zmiernila chuť do jedla. Tu som našiel nejaké rezenzie http://schudnihravo.sk/… Je to síce prírodné a certifikované, ale aj tak tomu moc neverím. Skúšali ste niekto?

Najlepšia odpoveď

Avatar užívateľa
Bronzový

Je to nesmysl.

Ke zhubnutí vede změna životního stylu:
zdravá pravidelná strava a dostatek pohybu.
Výdej energie musí být vyšší než příjem.

 

Ďalšie odpovede:

Avatar užívateľa
Strieborný

Nestačí len pasívne užívať rôzne "medikamenty" ale aktívne na sebe pracovať. Organizmus k svojmu životu potrebuje aj určitú námahu, záťaž, výdaj a príjem energie.


Avatar užívateľa
Bronzový

Ne.
Podle mého názoru ty přípravky, které
popisuješ jsou zbytečné a dle internetu
i nebezpečné. Nákup na netu bych si já
nikdy nedovolila. Není ověřen původ ani
česká certifikace. Ještě si můžeš uškodit!
...
Zkus obyčejnou vlákninu.
http://www.nasevyziva.cz/…
Cena: 27 Kč
https://www.drmax.cz/…


Avatar užívateľa
Pokročilý

Nie. Podobných účinkov - teda stálejšie hladiny krvného cukru - možno dosiahnuť aj vhodným jedálničkom. Stačí konzumovať potraviny s nízkym glykemickým indexom, dostatkom vlákniny, bielkovín a minimom rafinovaných cukrov a stužených tukov, a to v pravidelnom časovom odstupe. Telo tak bude zasýtené po dlhú dobu, hladina krvného cukru nebude toľko kolísať a vy vďaka tomu nebudete hladní alebo skôr mať chute zjesť čokoľvek. :-)


Avatar užívateľa
Registrovaný

Chce to hlavne čas a stanoviť si ciele. Už aj pri najmenších zmenách uvidíš výsledky. Stačí použiť schody namiesto výťahu a spraviť si čas na normálny obed namiesto fast foodu a pôjde to samé. Ale poodbným ,,zázračným''tabletám a podobne by som moc neveril. Tu máš návod ako na to prirodzenou cestou :) http://www.activebeauty.sk/…


Avatar užívateľa
Registrovaný

Tabletky ti nepomôžu. Iba pohyb a obmedzenie stravy. Ja som začal ešte brať k tomu konopný olej ktorý má aj mnoho iných účinkov (tu máš o tom dosť popísané https://zdravina.sk/… ) ale stačí ked vysadíš sladké a pečivo a zaručene začneš chudnúť.


Avatar užívateľa
Registrovaný

Doplnky výživy sú určite funkčné, ale iba vtedy ak ich aj spojíte s pravidelným cvičením, Samozrejme dá sa schudnúť pomocou produkty nazývaným zelená káva ( článok o nej https://fitness-life.sk/… ) ale aj k tomu treba zapojiť pravidelné cvičenie. Samozrejme aj nejaké spaľovače tukov ( článok: https://fitness-life.sk/… ) tiež dosť pomáhajú.
Samozrejme všetko ak spojíte s cvičením tak to pôjde ooooooveľa rýchlejšie :)


Avatar užívateľa
Registrovaný

Základ je zmena stravovania a pohyb. Netreba stanoviť veľké nároky voči sebe, vždy malé ciele, potom máš aj väčší úspech :) Odporúčam najprv zmenu bieleho cukru na med a bielej múky na špaldovú / kokosovú / mandlovú ( je obrovský výber a sú veľmi chutné, môjmu manželovi dokonca ešte viac chutia sladkosti pripravené v zdravej verzii : )


Avatar užívateľa
Registrovaný

Doplnky dokážu pomôcť ale základ je zmeniť životsprávu ako to tu niekto uviedol... Čeknite tieto články, je tu o tom dosť dobre popísané. https://akozhodit.sk/…, https://www.vyzivovo.sk/…

 

Zaujímavé otázky v kategórii Zdravie

Prihlásiť sa

Položte otázku, odpovedzte, zapojte sa, …

začnite tu

Reklama

Kvalitné odpovede v: Zdravie

Bronzový Judith 55
Pokročilý veronikaiq 34
Bronzový MonaLis 33
Bronzový quentos 33
Strieborný Dr.Axl 29
Strieborný Led 29
Bronzový divoska 25
Bronzový arygnoc 24
Bronzový Drap 21
Pokročilý pandora 21

Zobraziť celkový rebríček

Facebook

 

Na Vašej požiadavke sa pracuje. Počkajte, prosím.