Obraciam sa na rodičov s otázkou – aký bicykel by ste kúpili 8 ročnému chlapcovi? Jar je už tu a plánujeme ho so sebou brávať na krátke trasy.
S manželkou uvažujeme nad CTM – https://www.slovakiabike.sk/p/4447/ctm-scooby-2-0 alebo Olpran https://www.mall.sk/detske-bicykle-6-9-rokov/olpran-boston-20-zlute
Dakujem
| Zajímavá 0 před 2630 dňami |
Sledovať
Nahlásiť
|
Najskor by som si pozrel ponuku na webe, napr. https://www.all4sport.sk/sportova-kategoria/cyklistika/bicykle/ a potom uz len v predajni vyskusat
|
0
před 2601 dňami
|
0 Nominácie Nahlásiť |
Ahoj :) my sme malému kúpili woom cez anglicku legendu – mne sa páčila farba a dizajn a manželovi odolnosť, pevnosť a prepracovanie a malý ho miluje nakoľko denne na ňom jazdí priemerne 1,5 hodinky a ten bicykel zvláda všetko od cesty, lesa cez breh rieky až po trávu
|
0
před 1895 dňami
|
0 Nominácie Nahlásiť |
ahoj, ak neplánuješ minuť majland, odporúčam decathlon…v pomere cena/kvalita bezkonkurenčné…nepríklad niečo takéto: https://www.decathlon.sk/mtb-rockrider-st-500-id_8600059.html alebo z tychto vo velkosti S https://www.recenz.sk/sport-hobby/decathlon-bicykle/
|
0
před 1537 dňami
|
0 Nominácie Nahlásiť |
U otázky neprebehla diskusia.
Nový příspěvek| marknie | 15 | |
| Led | 12 | |
| Dr.Axl | 11 | |
| chudst | 7 | |
| pandora | 7 | |
| quentos | 6 | |
| divoska | 5 | |
| MonaLis | 4 | |
| arygnoc | 4 | |
| Catherine | 3 |
| Atletika |
| Cyklistika, MTB |
| Futbal |
| Hokej |
| Motoršport |
| Rekreačný šport |
| Ďalšie druhy športu |