Avatar užívateľa
anonym

Ako vybrať obliečky?

Chceme vybrať známym ako darček- malú pozornosť obliečky na periny a vankúše. Ale nevieme aké im vybrať. Tak aby sa im páčili a zároveň aby boli príjemné. Poradíte mi niekto? Tak aby sme vedeli čo vybrať a nezahambili sa.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5034 dňami Sledovať NahlásiťNajlepšia odpoveď
Avatar užívateľa
lienka

Materiál, z ktorého sú obliečky vyrobené, takisto ovplyvňuje kvalitu nášho spánku. Bavlna a flanel výborne absorbujú pot, čo je pre pohodlný spánok veľmi dôležitá vlastnosť obliečok. Okrem toho sú vďaka svojej cenovej dostupnosti veľmi obľúbenými typmi posteľnej bielizne.
Pri výbere správnych „návlekov" by sme sa mali syntetickým materiálom radšej vyvarovať. Naopak, veľmi dobrou voľbou je napríklad satén, ktorý má pre spánok v každom ročnom období ideálne vlastnosti. V zime sa zahreje a udrží vás v teple, v lete zas príjemne chladí. Vďaka tomu sa počas dusných letných nocí nebudete budiť zaliaty potom.
Myslime aj na vzory. Vzory s nádychom psychedélie či krikľavé farby do spálne veľmi nepatria. Je to totiž miestnosť, v ktorej si chceme v prvom rade oddýchnuť. Siahnime preto radšej po príjemných pastelových či zemitých farbách, ktoré vaše telo a dušu príjemne naladia na relax.

Zdroj: www.lepsiebyva­nie.centrum.sk/ti­py-a-triky/607697/ako-si-vybrat-vankus-a-perinu-(serial)

0 Nominácie Nahlásiť

Otázka nemá žiadne ďalšie odpovede.Diskusia k otázke
Avatar užívateľa
Janka Terová

Toto sa môže hodiť https://stylo­vebyvanie.sk/a­ko-vybrat-detske-obliecky/

před 1353 dňami Odpovedať Nahlásiť
Avatar užívateľa
Eva Studená

Ja väčšinou obliečky nakupujem z tohto obchodu https://www.gol­dea.sk/

před 1603 dňami Odpovedať Nahlásiť
Nový příspěvek
Zaujímavé otázky v kategórii Bývanie a záhrada