Avatar užívateľa
darinapol

Ako sa stať dobrou macochou?

Známa sa presťahovala do nášho mesta a našla si rozvedeného muža s deťmi.. Ten muž ju požiadal o ruku, a ona váha, nevie ako sa má správať k deťom… Oni mamu majú, ale sa o nich nechce starať.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pre koho je otázka zaujímavá? anonym před 4941 dňami Sledovať NahlásiťNajlepšia odpoveď
Avatar užívateľa
anonym

TAK TO JE NA POVÁŽENOU.ZÁLEŽÍ HLAVNĚ NA TOM JESTLI SE OBA DVA MAJÍ SKUTEČNĚ RÁDI.NA ČÍ STRANÉ BYLA A JE VINA TOHO, ŽE SE VLASTNÍ MATKA NECHCE STARAT O SVÉ DĚTI A NECHTĚLA S MANŽELEM NADÁLE ŽÍT.VÍTE, MUŽI NEBO I ŽENY KOLIKRÁT LŽOU O SVÉM BÝVALÉM PARTNEROVI A JEHO PŘÍSTUPU K VLASTNÍM DĚTEM. AŤ SI VAŠE PŘÍTELKYNĚ RADĚJI NAPŘED ZJISTÍ O TOM VŠEM SKUTEČNOU PRAVDU A POTOM SE TEPRVE ROZHODNE.A CO DĚTI? JAKÉ JSOU A JESTLI JSOU VŮBEC SCHOPNY VAŠI PŘÍTELKYNI PŘIJMOUT JAKO NÁHRADNÍ MAMINKU?JE TO SLOŽITÉ.AHOJKY,LVI­CE.

0 Nominácie Nahlásiť

Další odpovědi
Avatar užívateľa
skorcovaz

Keby sa moja macocha snažila mne a mojim dvom sestrám byť kamarátkou, určite by to bolo lepšie, lenže ona sa k nám správala ako ku psom a riešila si na nás pravdepodobne svoju frustráciu z práce. Preto sme so setrou z domu odišli a tá najmladšia má teraz 10 rokov, ale stavím sa, že v dospelosti tiež odíde. Proste ona nás neznesie a dáva nám to najavo, že sme jej cudzie. Ale myslím, že keď majú mamu živú, majú to oveľa ľahšie, pretože sa vždy majú na koho obrátiť – pokiaľ ich teda nebude „húckať“ proti macoche.. Nech si získa na začiatok tým, že s nimi strávi čas napr. v ZOO..

0 Nominácie Nahlásiť


Diskusia k otázke

U otázky neprebehla diskusia.

Nový příspěvek
Zaujímavé otázky v kategórii Rodina a vzťahy