Avatar užívateľa
Registrovaný

Ako sa najlepšie chudne? Stačí ak nebudem po 6 hodine večer jest a cez týždeň pôjdem na hodinu Zumbi?

Uzamknutá otázka – ohodnoťte najlepšiu odpoveď symbolom palca.

Najlepšia odpoveď

Avatar užívateľa
Pokročilý

Dá se podle tabulek spočítat energetická hodnota snědeného jídla upravit dení dávku víc ovoce a zeleniny a víc pohybu.Vypustit cukr a cukrovinky. Moje decera si hlídá váhu. K večeři mněla hlávkový salát, 2 ředkvičky a plátek knakebrotu. Já bych s toho umřel.V nemocnici když jsem si stěžoval že tam mám hlad.Mi lékař řekl z vaším břížkem nemusíte vůbec jíst 3 mněsíce stači deně hrst suché rýže, a to né pro živiny ale aby střeva mněla nějakou práci.Chce to velmi pevnou vůli.A časem si na menší dávky zvyknete.

 

Ďalšie odpovede:

Avatar užívateľa
Pokročilý

chudnutie vyžaduje celkovo zmenit životný štýl ktorý nás núti priberať, je vela článkov a kníh ako schudnúť, čo robit je každému jasné ale realita je vždy iná, je dôležité citit sa dobre a nie trápiť sa tým a teraz potrebujem schudnúť, najlepšie je jesť zdravšie poprípade menej ale nikdy nie vobec a samozrejeme pohyb, čo naviac ....


Avatar užívateľa
Pokročilý

Chudnutie u každého človeka prebieha inak, podľa toho aký máš metabolizmus a z koľkých kíl štartuješ. Je známe že obeznejší ľudia chudnu rychlejšie. Na chudnutie je dobrý i psychický stav-nenúť sa do niečoho čo ťa nebude baviť, do drastických diet apod. Bude super, keď máš rada Zumbu sa jej venovať, po 17 hod. nejec, ale podľa toho kedy ideš spať, viac sa pohybuj, ale tiež na chudnutie je dôležitý spánok -kvalitný spánok v noci. Omedz sladkosti, napr. posledná sladkosť v 14 hod., nepí alkohol a nejec biele pečivo.

 

Diskusia k otázke

Avatar užívateľa
Pokročilý

28SagA28

Ide o to že pred spaním by si nemala 3 hodiny jesť. No cviky pomáhajú chudnúť len 20% za to čo správne stravovanie 80%. Ja odporúčam mrkvovo-ryžovú diétu. Drží sa 4 týždne. Prvý týždeň jedz uvarenú ryžu s mrkvou. Nesoliť a bez mesa. Po týždni môžeš trocha prisoliť a udusiť trocha mäsa. Pi zelený čaj a čistú vodu. Môžeš ešte aj bebe cereálie a k tomu ľadový čaj alebo mlieko. Samozrejme každý deň vypiť 2 litre vody a zjesť 2 jablká. :)

Avatar užívateľa
Registrovaný

Gábor

U mňa detoxikácia je najlepšia forma toho aby chudnutie sa naštartovalo. Tak ako 28SagA28 píše pred spaním by si nemala 3 hodiny jesť. Ale zas ja by som radšej odporúčal detoxikáciu a krok za krokom prejsť na zdravší životný štýl namiesto 4týždňového diéty.

O tej detoxikácii si môžeš prečítať tu: https://budemfit.sk/…

4 tipy ako dosiahnuť trvalý zdravý životný štýl: https://budemfit.sk/…

 

Prihlásiť sa

Položte otázku, odpovedzte, zapojte sa, …

začnite tu

Reklama

Kvalitné odpovede v: Zdravie

Bronzový Judith 55
Pokročilý veronikaiq 34
Bronzový quentos 33
Bronzový MonaLis 31
Strieborný Dr.Axl 29
Strieborný Led 27
Bronzový divoska 25
Bronzový arygnoc 24
Pokročilý pandora 21
Pokročilý Jenifo 21

Zobraziť celkový rebríček

Facebook

 

Na Vašej požiadavke sa pracuje. Počkajte, prosím.