Avatar užívateľa
anonym

Ako posilovať imunitu teraz na jeseň?

Nejaké vitamíny beriem, hlavne vitamín C, ale dá sa i inak posilniť imunita na zimu? Ako a čím si obrániť organizmus proti jesenným a zimným ochoreniam?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pre koho je otázka zaujímavá? anonym, Kika před 5016 dňami Sledovať NahlásiťNajlepšia odpoveď
Avatar užívateľa
skorcovaz

Úživajte naďalej to C-éčko (napr. Celaskon), tiež multivitamíny (Centrum, Calibrum), na prevenciu sú dobré prípravky s obsahom hlivy ústricovej, alebo echinacei. Musíte tiež dodržiavať správnu životosprávu (dostatok ovocia, zeleniny), pred zimou je tiež vhodné otužovanie (napr. behom sprchovania budete postupne, každý deň znižovať teplotu vody) a určite pomože šport a pohyb na čerstvom vzduchu..
V zdravom tele, zdraví duch.. :)

0 Nominácie Nahlásiť

Další odpovědi
Avatar užívateľa
anonym

Souhlasím s paní SKORCOVAZ a ještě dodávám:ECHINACEOVÉ KAPKY S PROPOLISEM OD FIRMY:PURUS MEDA,POTOM JSOU TAKÉ VYNIKAJÍCÍ NA IMUNITU A DOBROU PAMĚŤ:GERATAM 1200mg 100 tablet s tím,že budete brát 1× denně tabletu a nebo stejnou látku POD NÁZVEM :PIRACETAM AL 1200mg 100 nebo 60 tablet 1× 1 tabletu denně.PIJTE ZELENÝ ČAJ ASPOŇ 3X DENNĚ A 1X DENNĚ ŠÍPKOVO OVOCNÝ SILNÝ ČAJ.NA NOC SI VŽDY DEJTE SKLENICI HEŘMÁNKOVÉHO ČAJE SE ŠPETKOU TYMIÁNU A S MEDEM.JINAK CALIBRUM S ACTIVINEM 100 tablet/BUDETE JE MÍT TAKTO NA 3 MĚSÍCE,COŽ VÁS PŘIJDE LEVNĚJI NEŽ JEN 30 TABLET/A PŘES DEN DOSTATEČNÉ MNOŽSTVÍ VITAMÍNU C ALE V TABLETÁCH.ŠUMIVÝ C VITAMIN NENÍ TAK ÚČINNÝ.AHOJKY,:-D)*********LVICE

Zdroj: ZNALOSTI

0 Nominácie Nahlásiť


Avatar užívateľa
jozo

Rozhodujúcou zložkou imunitného systému je zinok, ktorý zároveň pomáha v boji proti infekciám. Patrí medzi prvky, ktoré majú veľmi významný vplyv na správny vývoj všetkých živých organizmov rastlinných aj živočíšnych. Zinok tvorí súčasť enzýmov, ktoré v organizme ovplyvňujú všetko – od trávenia až po hojenie rán. Pomáha však pri prevencii prechladnutia, chrípky a iných infekciách. Nevyhnutné miesto v aktivovaní imunitného systému majú bioflavonoidy. Sú to látky rastlinného pôvodu, ktoré nájdeme prakticky vo všetkých rastlinných bunkách. V súčasnej dobe poznáme vyše 20.000 týchto látok. Pri pravidelnom užívaní dokážu pomôcť pri mnohých chorobných stavoch, v liečbe ako aj pri prevencii.

Zdroj: www.zzz.sk/?cla­nok=8583

0 Nominácie Nahlásiť


Diskusia k otázke
Avatar užívateľa
Jan Serina

Vyskúšajte napríklad saunový kontajner, ten je veľmi fajn. Ja chodím do verejnej sauny a pri tom teda to zlepšenie imunity cítim fakticky veľa. Viete čo, ono je to celkom jedno. Imunita sa skladá z troch zložiek – pohyb, jedlo a odpočinok. Keď nespíte, ale dobre jete a športujete, tak nikdy nedosiahnete tie optimálne výsledky. Ale ako toto si musíte každý prísť sám. Respektíve na to si každý musí prísť sám.

před 111 dňami Odpovedať Nahlásiť
Avatar užívateľa
malaMirka

pekne spracovane o posilneni imunity to maju na http://www.po­silnenie-imunity.sk/ mne to pomohlo, je to pre mna uz taka prevencia na jesen a zimu

před 3167 dňami Odpovedať Nahlásiť
Nový příspěvek
Zaujímavé otázky v kategórii Zdravie