Avatar užívateľa
anonym

Ako nájsť zľavy na internete?

Počul som, že sa nejak rozšírilo nakupovanie so super zľavami a je to strašne populárne. Vie niekto viac?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pre koho je otázka zaujímavá? lienka, Babo, franica před 5006 dňami Sledovať NahlásiťNajlepšia odpoveď
Avatar užívateľa
marknie

Tieto portály sú čoraz populárnejšie a fungujú na princípe akejsi kolektívnej zľavy. To znamená, že na každom z nich sa na každý deň objaví nejaká zľava, ktorá sa ale aktivuje len v prípade, ak si daný produkt/ službu kúpi určitý stanovený počet ľudí. ( čo som tak sledoval, väčšinou sa tie zľavy aktivujú)

Kúpa je veľmi jednoduchá, zadá sa email (niekde je potrebná aj krátka registrácia) a potom platba kartou alebo prevodom.

V prípade, že je platba pripísaná (čo je pri platobnej karte okamžite) a zľava je aktivovaná, je na email zaslaný voucher, s ktorým sa dá daná zľava uplatniť.

Tých stránok je čoraz viac, čo zákonite viedlo k vzniku stránok, na ktorých sú všetky (alebo aspoň väčšina) pohromade ako napr. www.bombazlavy.sk

0 Nominácie Nahlásiť

Otázka nemá žiadne ďalšie odpovede.Diskusia k otázke
Avatar užívateľa
vlajan1981

Tak určite je dobré sledovať rôzne zľavové portály. Je ich na internete veľa. Avšak nie vždy sú tie zľavy také výrazné. Prípadne je za mňa tiež dobré sledovať priamo konkrétne obchody, väčšinou majú aj rôzne sekcie so zľavami. Ja som takto nedávno na https://www.mi­bandshop.sk/ak­cie-a-vypredaj/ napríklad nakúpila niekoľko náhradných remienkov pre svoj fitness náramok veľmi lacno.

před 44 dňami Odpovedať Nahlásiť
Avatar užívateľa
kristýna202

To je jasné, že je nakupovanie ve zľavách populárne. Kto by chcel zbytočne míňať peniaze? Ak nevieš, kde zľavy nájsť, tak sa pozri na https://www.hit­go.sk/ , sú tam zľavy do veľa obchodov, takže si tam určite vyberieš nejakú peknú akciu
 🙂.

před 1461 dňami Odpovedať Nahlásiť
Nový příspěvek
Zaujímavé otázky v kategórii Nakupovanie