Avatar užívateľa
anonym

Ako je to s chuťami v tehotenstve?

Mám kamarátku v 6 mesiaci a tá tvrdí, že sa jej chute v tehotenstve fakt zmenili. Ako to je s chuťami v gravidite? Je to pravda, že žena dostane chute na jedlá, ktoré napríklad nemusela, alebo že má väčšiu chuť do jedla?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pre koho je otázka zaujímavá? anonym před 5032 dňami Sledovať NahlásiťNajlepšia odpoveď
Avatar užívateľa
veronikaiq

Tehotenstvo a chute. Za tie „vďačíme“ hormonálnym zmenám v tehotenstve, pre ktoré sa dramaticky mení obľuba rôznych jedál i odpor k nim. Rovnako je bežné, že sa chute v tehotenstve vôbec nezmenia. A dokonca, že sa chute môžu meniť tak v rámci jedného tehotenstva, ako môže mať žena odlišné chute v každom ďalšom tehotenstve.Počas tehotenstva sú čuch a chuť rozhádzanejšie, takže niektoré jedlá, ktoré má žena v normálnom živote rada, nemôže teraz doslova ani cítiť. Je to však v poriadku a dôvodom na obavy je až situácia, keď zmenené chute ohrozujú prísun vyváženej stravy.

Zdroj: www.baby-web.topky.sk/Clan­ky/a1507-Chute-v-tehotenstve.aspx

0 Nominácie Nahlásiť

Další odpovědi
Avatar užívateľa
anonym

ANO, TĚHOTNÁ ŽENA NEJÍ VLASTNĚ VĚTŠINOU NA CO MÁ CHUŤ ONA, ALE NA CO MÁ CHUŤ JEJÍ DĚŤÁTKO V JEJÍM BŘÍŠKU A TAK SI JISTÝ DRUH POTRAVIN VYBÍRÁ SAMO PODLE JEHO POTŘEBY.JE TO VLASTNĚ ZÁKLAD PRO ZDRAVÝ VÝVOJ DÍTĚTE. TAKÉ JE DOBRÉ SI S DÍTĚTEM POVÍDAT A HRÁT MU KRÁSNOU HUDBU/NEMYSLÍM TÍM HARD ROCC NEBO HIP HOP ANI REP./ PRO TĚHOTNOU ŽENU JE TAKÉ DŮLEŽITÉ ABY UŽÍVALA KAŽDÝ DEN MULTIVITAMIN-MINERÁL SPECIELNĚ VYROBENÝ PRO MAMINKU A JEJÍ DĚŤÁTKO, ABY MĚLO DÍTĚ VŠE POTŘEBNÉ KE ZDÁRNÉMU VÝVOJI.A KLID A DOSTATEK LÁSKY A SPÁNKU. AHOJKY :)*******LVICE

Zdroj: ALTERNATIVNÍ MEDICÍNA KTROU SE JIŽ LÉTA S ÚSPĚCHEM ZABÝVÁM

0 Nominácie Nahlásiť


Diskusia k otázke

U otázky neprebehla diskusia.

Nový příspěvek