Avatar užívateľa
veronikaiq

Aká je soľná lampa?

Minulú zimu som bola pár krát v soľnej jaskyni, bol to výborný relax a hlavne mi to pomáhalo na dýchacie cesty. Švagriná má doma soľnú lampu. Tak ma napadlo, že si ju kúpim. Načo je dobrá soľná lampa? Je to pekná dekoratívna vecička, ale pôsobí tiež nejako na zdravie?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pre koho je otázka zaujímavá? anonym před 4290 dňami Sledovať NahlásiťOdpovede
Avatar užívateľa
Jenifo

Je to taka lampa v kryštalickej soli. Bud je v nej kahanec alebo žiarovka, pričom sa teplom uvolnuju blahodarne učinky. Použitie takejto lampy je široké:
- neutralizácia vzduch v miestnosti, elektrosmog
- viaže malé prachové častice vzduchu
- pri chorobách dýchacích ciest (astma, bronchitída, ....)
- pri alergii a sennej nádche
- pri problémoch so spaním
- pri nervových ochoreniach, problémoch s koncentráciou a pri hyperaktivite

Otázka znie.. Nieje to len placebo? :-))

0 Nominácie Nahlásiť

Avatar užívateľa
anonym

Podle velikosti.Malá solná lampa je tak jen na dekoraci.Doporučuji koupit solnou lampu větší nebo co největší a teprve má velmi příznivé léčebné účinky.Váš byt bude čistit od plísní a bude pročišťovat byt.Co se týká vás a vaší rodiny, tak bude pomalu, ale jistě čistit vaše půdušky a celé tělo-i vaši kůži a pokožku a podmíní ve vašem těle očistný proces.Jistě, tak velký účinek je pozvolný, ale účinný.Doporučuji vám na internetu koupi takové solné lampy,jedině tam je velký nebo ten nejlepší výběr.:-D)********LVICE

Zdroj: ALTERNATIVNÍ MEDICÍNA KTROU SE JIŽ LÉTA S ÚSPĚCHEM ZABÝVÁM

0 Nominácie Nahlásiť

Avatar užívateľa
lienka

Soľná lampa je modernou a zároveň atraktívnou dekoráciou, ktorá útulne presvetlí a prehreje byt. Jej účinkom sa vytvorí príjemná atmosféra, ktorá k domovu neodmysliteľne patrí. Soľné lampy sa vyrábajú z kamennej soli, ktorá vzniká približne 250 miliónov rokov. Kamenná soľ je bezfarebný alebo červený, až žltý minerál, tvorený prevažne chloridom sodným. Pri zohriatí soľného kryštálu - osvetlením, bez ohľadu na to či máme lampu na sviečku alebo elektrický prúd, sa do vzduchu v miestnosti uvoľňujú životne dôležité záporné anióny. Tým vzniká pravotočivé bioenergetické žiarenie a vyžarovaním sa šíri energetizujúci účinok. Okruh pôsobnosti soľnej lampy však závisí od jej veľkosti, obvykle siaha do vzdialenosti niekoľkých metrov.

Zdroj: www.mamicka.sk/article-zaujima vosti-solna-lampa.html

0 Nominácie Nahlásiť

Diskusia k otázke

U otázky neprebehla diskusia.

Nový příspěvek
Zaujímavé otázky v kategórii Nakupovanie