Avatar užívateľa
Bublaninka18

Tiež máte pocit, že čím viac robíte, tým viac si Vás ľudia nevážia?

Mám niekedy pocit, že nech robím, čo robím tak stále to nie je dokonalé a stále tam je nejaký problém. Máte tiež ten pocit?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pre koho je otázka zaujímavá? anonym před 4964 dňami Sledovať NahlásiťNajlepšia odpoveď
Avatar užívateľa
Led

Snažím sa svoju prácu vykonávať minimálne dobre. Pocit z nedokonalosti svojej práce jee dobrý, pokiaľ nie som spokojná, snažim sa nájsť prečo.

0 Nominácie Nahlásiť

Další odpovědi
Avatar užívateľa
anonym

BUBLANINKO18,JDE O VÁŠ VLASTNÍ POCIT, NEBO VÁM TO VAŠE OKOLÍ ŘÍKÁ A NEBO NAZNAČUJE? AHOJKY,LVICE

Zdroj: ZKUŠENOSTI A ZNALOSTI

0 Nominácie Nahlásiť


Avatar užívateľa
lienka

No ten pocit mám poslednou dobou často…, kedysi som manželovym známym- a bolo ich veľa, robila službu jednu za druhou, vždy keď niečo potrebovali a obrátili sa namňa, vždy sme pomohli, dokonca sme im i pomoc ponúkali sami od seba a robilo nám to radosť. Keď potrebovali sa niekedy zabaviť naš byt im bol k dispozícii a nikdy som nič za to nechcela, brala som to ako samozrejmosť. Už dva roky, od kedy máme dieťa na nás kašlu a to len preto, že sme im raz odmietli, že chceli u nás robiť premietačku- malej vtedy boli 2 mesiace a mi sme samozrejme povedali že to nepôjde -trpela krčami a plakala po nociach. Nevedeli sme, že sa urazia natoľko, že nás poohovárajú a pošpinia nás rečami, kde sa im to hodí. Ani to ma nezmenilo a stále som ľuďom ochotná pomôcť, mám rada spoločnosť a ľudí, ale je pravda že tých sklamaní a nevďačnosti je poslednou dobou veľa.

0 Nominácie Nahlásiť


Diskusia k otázke

U otázky neprebehla diskusia.

Nový příspěvek
Zaujímavé otázky v kategórii Rodina a vzťahy