Avatar užívateľa
lollobelka

Ste od šéfa pozvaná na obed – vyberiete si to najdrahšie čo tam je?

Pozvanie od šéfa na obed nie je tak časté. Stane sa to raz za rok, mám si vybrať niečo lacné, alebo skôr drahšie jedlo?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pre koho je otázka zaujímavá? veronikaiq, Elektrikář, Jenifo, anonym před 5012 dňami Sledovať NahlásiťNajlepšia odpoveď
Avatar užívateľa
Jenifo

Pokial to berieš ako platbu za sex, tak za jedlo je to super.. nech je akokolvek drahé. Pokial ideš na večeru tak si vyber na čo máš chuť, bez toho, aby ťa zaujímali čísla za nazvom jedla. Pokial maš chuť skôr na víno tak podriaduj výber vínu. Pokial ti šef povie aby si vybrala podnik, kludne vyber drahší podnik na urovni. Je to znamka tvojho spoločenského zaradenia. Niečo príjemné. Niečo kde si bola a citila si sa tam velmi prijemne. Vyberať len podla ceny z teba neurobí ženu z dobrým vkusom ale ženu s určítým zámerom. To platí aj o vybere podniku. Snaž sa mu ukázať kto si a čo máš rada a nie kým by si chcela byť alebo na koho sa hráš.

0 Nominácie Nahlásiť

Další odpovědi
Avatar užívateľa
tanama

Lollobelka vybrala bych si to nejdrašší ať se prohne.Musíš ukázat že je to normál že nejsi žádná puťka šetřivá.A hlavně suveréně žádnej vostych.dobrou­ chuť.

0 Nominácie Nahlásiť


Avatar užívateľa
veronikaiq

Ja myslím, že to je to skôr brané ako pracovný obed, že. Ako sa poznám ja by som sa hanbila dať si niečo drahé i keď rada by som šefovy trošku prevetrala penaženku. Ale môj výber by spočíval v tom, na čo by som mala v danú dobu chuť, čo by mi bylo do očí na jedálnom lístku. Takže asi nejaké cestoviny, alebo kuracie s niečim. Ale to najdrahšie by som si nevybrala, anio jedlo ani pitie.

0 Nominácie Nahlásiť

Avatar užívateľa
anonym

Jde o to jaký ten šéf je a jak to s vámi myslí.Jestliže si dáte drahé jídlo a drahé pití,tak to může brát jako váš zájem o něj a to ve smyslu bližšího zblížení se a nebo si o vás může myslet,že pro vás peníze jsou ve vašem životě důležité jen proto abyjste si užívala.Jestli si chcete v každém případě zachovat slušné chování a nedávat mu příležitost k flirtu tak je dobré přijít na schůzku příliš nevyzývavě oblečená a nalíčená.Jistě krásně upravená a nalíčená ano,ale ne vyzývavě.Jídlo a pití nechat vybrat jeho a nedělat si s tím starosti. Jedině kdyby trval na tom,aby jste si vybrala jídlo a pití sama ,tak si myslím,že to co máte ráda,ale ve středně drahé sumě.Tak si zachováte příjemný odstup a šéf si vás bude vážit.Přeji vám ,ať vám ta schůzka dopadne dobře.AHOJKY,:-D)***LVICE

Zdroj: ŽIVOTNÍ ÚROVEŇ

0 Nominácie Nahlásiť


Diskusia k otázke

U otázky neprebehla diskusia.

Nový příspěvek
Zaujímavé otázky v kategórii Jedlo a varenie