Avatar užívateľa
lollobelka

Poznáte nejakého homosexuála?

Dokážete podľa ich správania na prvý pohľad rozpoznať o koho ide? Ako sa k nim správate? Máte voči takýmto ľuďom predsudky?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pre koho je otázka zaujímavá? anonym před 5020 dňami Sledovať NahlásiťNajlepšia odpoveď
Avatar užívateľa
Led

Poznám ľudí rôznych zameraní. Ak sa k nim správate človek k človeku, správajú sa tak isto. Treba si uvedomiť, ak človek má niečo v génoch (a toto je genetický problém), ťažko to môže ovplyvniť.

0 Nominácie Nahlásiť

Další odpovědi
Avatar užívateľa
KORVO

Sexuálny styk medzi jedincami toho istého pohlavia bol zistený približne u 1500 živočíšnych druhov, najviac u cicavcov a vtákov, taktiež aj u bezstavovcov. Spočiatku prevládalo presvedčenie, že homosexuálne styky u zvierat sú náhradou v situáciách, keď nemajú možnosť páriť sa s príslušníkmi opačného pohlavia. Ďalší výskum však ukázal, že to nie je tak. Napríklad v kŕdľoch hús divých sa vytvárajú rovnako pohlavné páry, i keď je dostatok partnerov opačného pohlavia. U niektorých druhov čajok sa pária samice so samcom, ale potom ho opustia a o mláďaťá sa starajú s inou samicou. Existujú lesbické veľké delfíny, ktoré pri svojich súdružkách používajú pysky ako didlá. Spozorované boli aj dve mužské žirafy pri úspešnom pokuse o análnu penetráciu a dve veľryby so stoporenými penismi pri sexuálnych hrách.

Ako aj príčiny homosexuality nie sú u ľudí doposiaľ známe, tak aj homosexualita zvierat nebola dodnes vysvetlená. Homosexuálne správanie v živočíšnej ríši je však dôkazom toho, že homosexualita je niečo normálne a prirodzené, bežne sa vyskytujúce aj v prírode.

Zdroj: www.homosexua­lita.estranky­.cz/stranka/ho­mosexualita-u-zvierat

0 Nominácie Nahlásiť


Avatar užívateľa
bobes

Ano, poznám a aj keď je vcelku normálny je badať že je iný. Nemám celkom v tom jasno čo sa týka partnerstva. Myslím si, že to nie je celkom v poriadku, pretože tí ľudia sú psychicky narušení.

0 Nominácie Nahlásiť

Avatar užívateľa
anonym

ANO,ZNÁM VÍCE HOMOSEXUÁLŮ A MOHU ŘÍCI,ŽE NĚKTEŘÍ Z NICH JSOU DOCELA PŘÍJEMNÍ LIDÉ A JSOU VELMI CITOVĚ ZALOŽENÍ. DOKÁŽÍ VNÍMAT A CÍTIT TO CO NORMÁLNĚ ČLOVĚK MÁLOKDY CÍTÍVÁ.DOKÁŽÍ TAKÉ VELMI POMÁHAT LIDEM,KTEŘÍ O TO STOJÍ.ROZHODNĚ JE NEODSUZUJI.AHOJ­KY,LVICE

Zdroj: LÁSKA K LIDEM DOBRÉ VŮLE

0 Nominácie Nahlásiť

Avatar užívateľa
Jenifo

Ano poznám.. Nie všetkých som dokazal zaradiť ale podla mna je to jedno. Chovám sa k nim uplne normalne.. Predsudky nemam voči homosexualom ale voči afektovaným a zakomplexovaným lu­dom.

0 Nominácie Nahlásiť


Diskusia k otázke

U otázky neprebehla diskusia.

Nový příspěvek
Zaujímavé otázky v kategórii Rodina a vzťahy