Ano, ale pozor, preverte si, kto odvádza na Sociálnu poisťovňu. Ak neodvádza zamestnávateľ, musíte odviesť sám. Pri neplatičoch sú šialene rýchlí.
|
1Kto dal odpovedi palec? anonym
před 3256 dňami
|
0 Nominácie Nahlásiť |
U otázky neprebehla diskusia.
Nový příspěvek