Avatar užívateľa
anonym

Čo mám robiť, ak má moje šteniatko má krvavú hnačku?

Doniesol som si pred nedávnom šteňa zlatého retrievera a po pár dňoch začal mať hnačku niekedy som tam našiel kvapky krvy a niekedy nie. Je to normálne? Na veterine mi povedali, že mám stále sledovať priebeh, ale nechcem ho zbytočne trápit.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5105 dňami Sledovať NahlásiťOdpovede
Avatar užívateľa
Tono

No evidentne sa pôvodný majiteľ o nich dostatočne nestaral, keď máte takéto problémy. Môžu byť spôsobené zanedbaním, zlou výživou. Ja som to mal u šteniatka tiež na veterine mi povedali, že má kolitýdu-črevnú chrípku a že mu musím dať diétu a kŕmiť ho len uvarenou ryžou sem-tam pyškótu. Boli s tým Veľké problémy a dostával lieky proti hnačke a upokojenia trávenia. Priebeh najmä u malých štenatok je veľmi nebezpečný a môžu aj uhynúť ak sa to podcení. Hlavne začať liečiť čím skôr.

0 Nominácie Nahlásiť


Diskusia k otázke
Avatar užívateľa
28SagA28

Tak musíš ísť k inému veterinárovi. Sledovať, sledovať ale dovtedy sa môže šteniatku niečo stať. Môže mať aj zlatú žilu a tá sa zisťuje tak, že sa sleduje análny otvor ak sú okolo neho vyduté pupence môže to byť zlatá žila. Lieči sa to čapíkmi ktoré predpíše veterinár alebo mastičkou ale bolo by dobré ísť s ným na ultrazvuk bruška. Držím palce.

před 4906 dňami Odpovedať Nahlásiť
Avatar užívateľa
Elektrikář

Stavte se u jiného veternáře jinak dietku .Lékař by mu mněl dát nějaké léky na uklidnění zažívání a odčervení.

před 5030 dňami Odpovedať Nahlásiť
Nový příspěvek
Zaujímavé otázky v kategórii Zvieratá