Avatar užívateľa
anonym

Čo hovoríte na chov pirani?

V jednej reštaurácii som sa zľakla pri pohľade do aquaria, plavalo tam asi päť pirani. Viem, že tieto ryby sú veľmi nebezpečné, ale rada sa dozviem o nich ešte viac a čo si myslíte o chove pirani v aquariu?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5010 dňami Sledovať NahlásiťNajlepšia odpoveď
Avatar užívateľa
Elektrikář

Jsou nebezpečné pokud máte malé děti na akvaristické výstavě jim tam malé dítě strčilo ručičku do akvária, a přišlo o prstík.

0 Nominácie Nahlásiť

Další odpovědi
Avatar užívateľa
ciernak

Červeno bruchá Piraňa – Piraňa obyčajná: môžete vidieť, že piraňa má väčšiu spodnú čeľusť, ktorá je predĺžená dopredu, tu by som v aqariu nechoval, ale existuje i piraňa bylinožravá. Tietopirane nie sú považované za veľmi agresívne, ale ak budú spoločne v jednej nádrži s inými menšími rybkami, zrejme ich budú požierať, keď sa ocitnú v ich blízkosti. Preto je ťažké nájsť im vhodných “kamarátov“. Bylinožravé pirane po čase prerastú väčšinu rýb nachádzajúcich sa v akváriu. Tieto ryby sú bylinožravé, takže je veľmi ťažké udržať živé rastliny v akváriu. Preto je najvhodnejšie umiestniť do akvária umelé rastliny, ktoré vydržia dlho a je veľmi jednoduché starať sa o ne, stačí ich len čistiť.

Zdroj: www.aqua-fish.net/show­.php?h=pirana­bylinozrava

0 Nominácie Nahlásiť


Diskusia k otázke

U otázky neprebehla diskusia.

Nový příspěvek
Zaujímavé otázky v kategórii Zvieratá