Avatar užívateľa
anonym

Aký máte názor na chipsy- zemiakové lupienky?

Všade sa vraví, aké sú nezdravé, že deťom sa vôbec nemaju dávať, to je mi jasné. A deti ich tak milujú. Ja zatiaľ svojmu chipsy odopieram, ale keď prídeme niekam na návštevu je mi ťažko odoprieť. Aký máte názor na chipsy? Z čoho sú? Čo obashujú. Jedávate chipsy?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pre koho je otázka zaujímavá? anonym před 5028 dňami Sledovať NahlásiťOdpovede
Avatar užívateľa
anonym

Chipsy bramborové nebo kukuřičné jsou celkem zdravou pochoutkou, když si přečtete na jakém oleji byly smaženy a kolik je v nich asi tuku a soli.Také je potřeba dbát na to v jakém množství a čím jsou konzervovány.Sa­mozřejmně, že v tomto případě ty více zdravé budou také dražší.Ty kukuřičné se jmenují TORTILLY.AHOJKY:-D)*******LVICE

0 Nominácie Nahlásiť


Avatar užívateľa
Elektrikář

Jsou to nastrouhané brambory na lupínky ze kterých je vyplavený škrob. Vymačkané, osušené v utěrce a osmažené. Můžete si je udělat doma čerstvé ve friťáku.Bývají dochucené gutasolem pro masovou příchuť ten není pro děti moc vhodný.A mohou být na přepáleném tuku.

0 Nominácie Nahlásiť

Avatar užívateľa
jozo

Lupienky, krekry a aj čipsy obsahujú vo veľkej miere nepravý tuk (tzv. olestru), ktorý obsahuje veľké množstvo škodlivín. Pravidelná konzumácia nepravého tuku nám môže spôsobiť tráviace problémy, hnačky a takisto plynnatosť. Prospešný nie je ani pre našu líniu. Navyše nás ochudobňuje o nutričné hodnotné látky, ktoré na seba naväzuje. Ja by som ich dieťaťu nedával, ale keď sa lakomý, tak by som ani neodopieral, ale všetko s mierou. Malinko- pár chipsov na ochutnanie raz za niekoľko mesiacov na návšteve by dieťatu nemalo uškodiť- dieťatu, ktorému sú viac ako tri roky.

0 Nominácie Nahlásiť


Diskusia k otázke

U otázky neprebehla diskusia.

Nový příspěvek
Zaujímavé otázky v kategórii Jedlo a varenie