Avatar užívateľa
veronikaiq

Aký je to francúzsky melír?

Chcem nejakú zmenu vo vlasoch. Počula som, že existuje akýsi iný- francuzsky melír. Aký je? V čo spočíva? Máte niekto skúsenosti?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pre koho je otázka zaujímavá? Cimbalbal před 5015 dňami Sledovať NahlásiťNajlepšia odpoveď
Avatar užívateľa
lienka

Tento moderný melír sa inak volá French Contrasts, je založený na kombinácii dvoch až troch odtieňov a techniky oddeľovania vlasov, čo umožňuje kaderníkovi vytvoriť harmóniu vo vlasoch. Na rozdiel od zastaraných a zdĺhavých je táto technika melírovania veľmi rýchla a nezaberie veľa času. Nefarbí sa celá hlava, ale len niektoré partie podľa typu, ktorý si zvolíte.

0 Nominácie Nahlásiť

Další odpovědi
Avatar užívateľa
skorcovaz

Je to nová technológia melírovania z Paríža od L´Oréal Professionnel. Od cestičky kaderník oddelí tenké zóny vlasov a zosvetľuje ich, ztmavuje, prípadne dá fabu podľa Vašeho priania. Táto technika je časovo a finančne menej náročná a vďaka umiestnení týchto pramienkov – zón Vám nebude vidieť odrastajúca farba. Výsledný efekt može byť prirodzenejší, alebo odvážnejší, sama si to však ešte možete nakombinovať podľa toho, ako vlasy učešete (či pramienky necháte viac, či menej viditeľné). Tak či onak, dodáte vlasom „novú dimenziu“! :)

Zdroj: http://www.muj-kadernik.cz/po­radce/french_con­trasts.html

0 Nominácie Nahlásiť


Diskusia k otázke

U otázky neprebehla diskusia.

Nový příspěvek
Zaujímavé otázky v kategórii Krása a štýl