Avatar užívateľa
anonym

Akú vlastnosť by mal mať Váš šéf?

Ale môžete si vybrať iba jednu. Uvažoval som nad tým, ktorá by to bola, dominantná, a je to vážne ťažké… Určite by sa ich dalo vybrať viac… Tak píšte, aká vlastnosť je pre Vás ta naj..

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pre koho je otázka zaujímavá? ciernak před 5035 dňami Sledovať Nahlásiť



Odpovede
Avatar užívateľa
tanama

Budu pracovat v rodinné firmně,tak uvidím co a jak.Jinak asi spravedlnost ke všem.

0 Nominácie Nahlásiť


Avatar užívateľa
lienka

Každá firma sa usiluje o to, aby v nej vládlo porozumenie. Je to možné iba vtedy, ak tam vládne slobodná výmena názorov. Nie taká, že podriadený vždy ide k šéfovi so svojím názorom a vráti sa s názorom šéfa. Múdry šéf pravdu vždy hľadá. Hlúpy ju vždy má…
Cieľom výchovy je objaviť dobré vlastnosti a tie rozvíjať. Na toto ako by sa zabudlo pri hodnotení vychovávaných. V mnohých firmách sú vypracované mnohé posudzovacie kritériá správania. Je zle ak sa hlavný dôraz kladie na to, aby vychovávaný nerobil chyby. Kto urobil najviac chýb, bol najhorší a kto urobil najmenej chýb, bol považovaný za najlepšieho.
Výchovu nemôžu mať na starosti ľudia, ktorí okrem toho pracujú v ďalších funkciách, pozíciách, či komisiách. Nie je možné veľa vecí naraz robiť kvalitne a o výchove to platí dvojnásobne. Výchovný proces vyžaduje mať čas na to, aby sa okrem “výchovných” rozhovorov viedli aj také, ktoré by sme mohli nazvať “rozprávanie o ničom”.

Zdroj: cerven.blog.sme­.sk/c/15594/Mu­dry-sef-vzdy-pravdu-hlada.html

0 Nominácie Nahlásiť


Diskusia k otázke

U otázky neprebehla diskusia.

Nový příspěvek
Zaujímavé otázky v kategórii Rodina a vzťahy