Avatar užívateľa
Pokročilý

Ako na vyražky na tvari?

Ani v puberte som nemala také problemy s pletou, ake mam teraz. Mám veľa vyražiek, ale bojím sa ich vytláčať, ževraj to nieje to najlepšie. Poraďte

Uzamknutá otázka – ohodnoťte najlepšiu odpoveď symbolom palca.

Najlepšia odpoveď

Avatar užívateľa
Pokročilý

Ak sa vám robia biele hlavičky, ktoré sú vyvýšené nad úroveň kože (takzvané pustulky), je lepšie ich vytlačiť. Postihnuté miesto vydezinfikujte a kožný film jemne narušte sterilnou ihlou. Je lepšie si vyrážku opatrne napichnúť, čím sa pri tlačení vyvíja menší tlak na kožu. Obsah pustulky vytlačte papierovou vreckovkou. Opäť vydezinfikujte a potrite protizápalovou tyčinkou. Najlepšie je však zveriť sa do rúk kozmetičky, ktorá vám vyrážky ošetrí naozaj odborne.

 

Ďalšie odpovede:

Avatar užívateľa
Pokročilý

Tento jav sa prejavuje pri hormonálnych zmenách. Takže jedine čo ti môžem poradiť je návšteva lekára a dermatológa. Všetko ostatné je hazard. A myslím že nechceš na tvári jazvyčky ani flaky z nesprávnej liečby.


Avatar užívateľa
Pokročilý

Moja sestra s tým tiež mala problémy. Pomohol jej Eclaran - gél, je dostať v lekárni, kde Vám aj poradia, či je pre Vás vhodný. Pokiaľ nie je voľnopredajný, skočte ku kožnej, tá by Vám mala predpísať niečo, čo Vám pomože..


Avatar užívateľa

PORADÍM RÁDA:DENNĚ VYPÍT 1 LITR KOPŘIVOVÉHO ČAJE A TO 2 POLÉVKOVÉ ZAROVNANÉ LŽÍCE KOPŘIVY NAMOČIT DO 1 LITRU VODY-PŘIVÉST K VARU-PŘEVAŘIT-NECHAT USTÁT A NECEDIT-JEN PŘES SÍTKO NALÉVAT DO SKLENICE NEBO TERMOSKY A CELÝ DEN POPÍJET.DÁLE,MULTIVITAMIN S MINERÁLY CALIBRUM S ACTIVINEM 100 TABLET. OD FIRMY DR.POPOV SI KUPTE LNICOVOU A MĚSÍČKOVOU MAST-KTRERÉ STŘÍDEJTE KAŽDÝ DEN V NATÍRÁNÍ PLETI NA NOC.MYJTE SI PLE´T OD FIRMY DR.MULLER TEA TREE TEKUTÝM MÝDLEM POCTIVĚ RÁNO A VEČER.DO ZANÍCENÝCH PUPÍNKŮ VKLEPEJTE RÁNO A VEČER PO UMYTÍ ČISTÝ TEA TREA OIL TAKÉ OD TÉŽE FIRMY.TYTO PROBLÉMY TAKÉ VNITŘNĚ SPRAVUJE HORMONÁLNÍ ANTIKONCEPCE A NEBO PŘÍMO SOJOVÉ IZOFLAVONY S JETELEM OD FIRMY SWISS ESTROVONE 90 TABLET.VĚŘTE,TOTO VŠE CO JSEM VÁM NAPSALA 100% POMŮŽE,ALE CHCE TO DISCIPLÍNU A ČAS.AHOJKY,:-)********LVICE

Zdroj: ALTERNATIVNÍ MEDICÍNA,KTEROU LÉTA S ÚSPĚCHEM LÉČÍM


Avatar užívateľa
Pokročilý

Zkuste obklad z teplého heřmákového čaje pleť se dezinfikuje. A puchýřky zmněknou, a jdou lépe uvolnit. Použít desinfekční roztok z lekárny.

 

Diskusia k otázke

Avatar užívateľa
Registrovaný

nadka1

jednickou je nechtikovy odvar http://www.predajbylin.sk/…

 

Prihlásiť sa

Položte otázku, odpovedzte, zapojte sa, …

začnite tu

Reklama

Kvalitné odpovede v: Krása a štýl

Bronzový Judith 17
Strieborný Led 17
Pokročilý veronikaiq 13
Pokročilý lienka 9
Bronzový quentos 8
Bronzový MonaLis 7
Pokročilý HuRe 7
Pokročilý tanama 7
Strieborný Dr.Axl 6
Bronzový divoska 6

Zobraziť celkový rebríček

Facebook

 

Na Vašej požiadavke sa pracuje. Počkajte, prosím.