Avatar užívateľa
anonym

Ako na vyražky na tvari?

Ani v puberte som nemala také problemy s pletou, ake mam teraz. Mám veľa vyražiek, ale bojím sa ich vytláčať, ževraj to nieje to najlepšie. Poraďte

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pre koho je otázka zaujímavá? Jenifo, anonym před 5026 dňami Sledovať NahlásiťNajlepšia odpoveď
Avatar užívateľa
lienka

Ak sa vám robia biele hlavičky, ktoré sú vyvýšené nad úroveň kože (takzvané pustulky), je lepšie ich vytlačiť. Postihnuté miesto vydezinfikujte a kožný film jemne narušte sterilnou ihlou. Je lepšie si vyrážku opatrne napichnúť, čím sa pri tlačení vyvíja menší tlak na kožu. Obsah pustulky vytlačte papierovou vreckovkou. Opäť vydezinfikujte a potrite protizápalovou tyčinkou. Najlepšie je však zveriť sa do rúk kozmetičky, ktorá vám vyrážky ošetrí naozaj odborne.

0 Nominácie Nahlásiť

Další odpovědi
Avatar užívateľa
Jenifo

Tento jav sa prejavuje pri hormonálnych zmenách. Takže jedine čo ti môžem poradiť je návšteva lekára a dermatológa. Všetko ostatné je hazard. A myslím že nechceš na tvári jazvyčky ani flaky z nesprávnej liečby.

0 Nominácie Nahlásiť


Avatar užívateľa
skorcovaz

Moja sestra s tým tiež mala problémy. Pomohol jej Eclaran – gél, je dostať v lekárni, kde Vám aj poradia, či je pre Vás vhodný. Pokiaľ nie je voľnopredajný, skočte ku kožnej, tá by Vám mala predpísať niečo, čo Vám pomože..

0 Nominácie Nahlásiť

Avatar užívateľa
anonym

PORADÍM RÁDA:DENNĚ VYPÍT 1 LITR KOPŘIVOVÉHO ČAJE A TO 2 POLÉVKOVÉ ZAROVNANÉ LŽÍCE KOPŘIVY NAMOČIT DO 1 LITRU VODY-PŘIVÉST K VARU-PŘEVAŘIT-NECHAT USTÁT A NECEDIT-JEN PŘES SÍTKO NALÉVAT DO SKLENICE NEBO TERMOSKY A CELÝ DEN POPÍJET.DÁLE,MUL­TIVITAMIN S MINERÁLY CALIBRUM S ACTIVINEM 100 TABLET. OD FIRMY DR.POPOV SI KUPTE LNICOVOU A MĚSÍČKOVOU MAST-KTRERÉ STŘÍDEJTE KAŽDÝ DEN V NATÍRÁNÍ PLETI NA NOC.MYJTE SI PLE´T OD FIRMY DR.MULLER TEA TREE TEKUTÝM MÝDLEM POCTIVĚ RÁNO A VEČER.DO ZANÍCENÝCH PUPÍNKŮ VKLEPEJTE RÁNO A VEČER PO UMYTÍ ČISTÝ TEA TREA OIL TAKÉ OD TÉŽE FIRMY.TYTO PROBLÉMY TAKÉ VNITŘNĚ SPRAVUJE HORMONÁLNÍ ANTIKONCEPCE A NEBO PŘÍMO SOJOVÉ IZOFLAVONY S JETELEM OD FIRMY SWISS ESTROVONE 90 TABLET.VĚŘ­TE,TOTO VŠE CO JSEM VÁM NAPSALA 100% POMŮŽE,ALE CHCE TO DISCIPLÍNU A ČAS.AHOJKY,:-)********LVICE

Zdroj: ALTERNATIVNÍ MEDICÍNA,KTEROU LÉTA S ÚSPĚCHEM LÉČÍM

0 Nominácie Nahlásiť

Avatar užívateľa
Elektrikář

Zkuste obklad z teplého heřmákového čaje pleť se dezinfikuje. A puchýřky zmněknou, a jdou lépe uvolnit. Použít desinfekční roztok z lekárny.

0 Nominácie Nahlásiť


Diskusia k otázke
Avatar užívateľa
nadka1

jednickou je nechtikovy odvar http://www.pre­dajbylin.sk/nechtik_­kvet/index.html

před 4828 dňami Odpovedať Nahlásiť
Nový příspěvek
Zaujímavé otázky v kategórii Krása a štýl