Avatar užívateľa
slavka12

Viete poradiť niečo na vačky pod očami?

Potrebujem niečo čo fakt zaberie. Mám s tým hrozné problémy, vyzerám kvôli nim oveľa staršie ako v skutočnosti som :(

Zajímavá 1Pre koho je otázka zaujímavá? YyxuB před 2214 dňami Sledovať Nahlásiť



Odpovede
Avatar užívateľa
Puta

tak to pride vekom, neviem ci s tym mozes nieco robit. ja ked mam vacky pod ocami rano tak si proste len dam na chvilku obklad aby mi to trosku stiahlo

0 Nominácie Nahlásiť


Avatar užívateľa
Bianna

Nepremýšľala si nad tým, že by si šla na nejaký kozmetický zákrok?

0 Nominácie Nahlásiť

Avatar užívateľa
monicenka

o zakroku by som ja neuvazovala…to je zasah a na nieco take by som sa nedala…predsa len aj dobra kozmetika vie pri takychto problemoch pomoct…https://ww­w.annemariebor­lind.sk/prirod­na-kozmetika/deta­il/25/energyna­ture-system-pre-aging-normalna-az-sucha-energynature-system-pre-aging-serum-na-ocne-vacky-7ml toto je pre mna zachrana pri ocnych vackoch a pri kruhoch…nedavno som serum objednavala aj segre k narodkam…:) skusala som pred rokmi kadeco…aj obklady z cierneho caju…ale to nemalo vobec efekt…je sto a jedno ked je nieco na ten problem prave vyrobene;)…

0 Nominácie Nahlásiť


Diskusia k otázke
Avatar užívateľa
Lindalipak1

No, to ze mate vacky pod ocami moze znamenat aj si myslim, ze zle spite. Ja mam skusenosti s melatoninom od https://www.ko­nopnafarmalip­tov.sk/produk­t/melatonin-veganske-gumenne-zele-cukriky/ , lepsie sa mi s nim zaspava…a mozno aj vacky pod ocami zmiznu ;)

před 45 dňami Odpovedať Nahlásiť
Nový příspěvek
Zaujímavé otázky v kategórii Krása a štýl