tak to pride vekom, neviem ci s tym mozes nieco robit. ja ked mam vacky pod ocami rano tak si proste len dam na chvilku obklad aby mi to trosku stiahlo
|
0
před 2213 dňami
|
0 Nominácie Nahlásiť |
Nepremýšľala si nad tým, že by si šla na nejaký kozmetický zákrok?
|
0
před 2208 dňami
|
0 Nominácie Nahlásiť |
o zakroku by som ja neuvazovala…to je zasah a na nieco take by som sa nedala…predsa len aj dobra kozmetika vie pri takychto problemoch pomoct…https://www.annemarieborlind.sk/prirodna-kozmetika/detail/25/energynature-system-pre-aging-normalna-az-sucha-energynature-system-pre-aging-serum-na-ocne-vacky-7ml toto je pre mna zachrana pri ocnych vackoch a pri kruhoch…nedavno som serum objednavala aj segre k narodkam…:) skusala som pred rokmi kadeco…aj obklady z cierneho caju…ale to nemalo vobec efekt…je sto a jedno ked je nieco na ten problem prave vyrobene;)…
|
0
před 2200 dňami
|
0 Nominácie Nahlásiť |
No, to ze mate vacky pod ocami moze znamenat aj si myslim, ze zle spite. Ja mam skusenosti s melatoninom od https://www.konopnafarmaliptov.sk/produkt/melatonin-veganske-gumenne-zele-cukriky/ , lepsie sa mi s nim zaspava…a mozno aj vacky pod ocami zmiznu ;)
| Led | 18 | |
| Judith | 17 | |
| veronikaiq | 13 | |
| lienka | 9 | |
| MonaLis | 8 | |
| quentos | 8 | |
| HuRe | 7 | |
| tanama | 7 | |
| ivzez | 6 | |
| Dr.Axl | 6 |
| Líčenie a make-up |
| Móda a doplnky |
| Účesy |
| Iné druhy štýlov a kritérii krásy |