Avatar užívateľa
anonym

Podliehate móde?

Každým rokom sa trendy v móde menia. Už tu bol štýl army, ktorý tak trošku priniesla Madonna, štýl 6O tych rokov a teraz beží štyl 8O rokov. Zaujímalo by ma, či ľahko podliehate móde aká letí, alebo či máte svoje obľúbené veci a štýl, ktorého sa držíte?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pre koho je otázka zaujímavá? Jenifo, anonym před 5018 dňami Sledovať NahlásiťNajlepšia odpoveď
Avatar užívateľa
Jenifo

Mám svoj štýl ktory sa snažím udržiavať, ale samozrejme musím brať do uvahy aj modu a veci ktoré sú in. To či je móda 80tich rokov? Myslím že dnes je moderné všetko. Každý typ člpveda si dnes vie vybrať. Určite sa zameriavam na značky a kvalitu. Mám rád športovú eleganciu. Takže rifle, tenisky, tričká, polokošele alebo košele. Je to móda v daka ktorej sa cítim dobre a pohodlne. Nikoho nepohoršuje, nikoho neuráža a na nič sa nehrá.

0 Nominácie Nahlásiť

Další odpovědi
Avatar užívateľa
veronikaiq

No kedy ako, páči sa mi keď sa móda stále obmieňa, veď čo by to bolo, keby bol štýl stále rovnaký. Myslím si, že v dnešnej dobe, keď si človek vezme na seba čokoľvek je to v pohode. Som rada, že pominula doba za kominizmu, keď chlapci nemohli nosiť dlhé vlasy a museli byť upravený v škole podľa diktatúry učteľov. Ja mám svoj štyl, ale vždy tak nejako čiastočne podľahnem i móde, topánky a doplnky sa snažím dolaďiť podľa toho ako sa momentálne nosia. I to že sa mení štýl oblekov sa mi páči, chlapi sú tak každým rokom na spoločenských akciách viac zaujímavejší. Keď som videla štýl širokých nohavíc s gumičkov u kotníku- taký ten turecké nohavice čo teraz letí, najprv som si povedala to je hrozné, ale teraz už som si takéto nohavice kúpila a cítim sa v nich skvele. Mám rada premeny módy, niesom typ žeby som nosila stále to isté.

0 Nominácie Nahlásiť


Avatar užívateľa
anonym

ANO,MODU MÁM RÁDA JAKO KAŽDÁ ŽENA A DBÁM NA TO ABYCH VYPADALA VELMI DOBŘE,PROTOŽE TO VYŽADUJE MOJE PRÁCE.ALE DIKTÁTY MODY KTERÉ JSOU PŘEMRŠTĚNÉ A NEVKUSNÉ NEPŘIJÍMÁM.AHOJKY,:-D)))*********LVICE

Zdroj: VKUS

0 Nominácie Nahlásiť


Diskusia k otázke

U otázky neprebehla diskusia.

Nový příspěvek
Zaujímavé otázky v kategórii Krása a štýl