Avatar užívateľa
Pokročilý

Podliehate móde?

Každým rokom sa trendy v móde menia. Už tu bol štýl army, ktorý tak trošku priniesla Madonna, štýl 6O tych rokov a teraz beží štyl 8O rokov. Zaujímalo by ma, či ľahko podliehate móde aká letí, alebo či máte svoje obľúbené veci a štýl, ktorého sa držíte?

Uzamknutá otázka – ohodnoťte najlepšiu odpoveď symbolom palca.

Najlepšia odpoveď

Avatar užívateľa
Pokročilý

Mám svoj štýl ktory sa snažím udržiavať, ale samozrejme musím brať do uvahy aj modu a veci ktoré sú in. To či je móda 80tich rokov? Myslím že dnes je moderné všetko. Každý typ člpveda si dnes vie vybrať. Určite sa zameriavam na značky a kvalitu. Mám rád športovú eleganciu. Takže rifle, tenisky, tričká, polokošele alebo košele. Je to móda v daka ktorej sa cítim dobre a pohodlne. Nikoho nepohoršuje, nikoho neuráža a na nič sa nehrá.

 

Ďalšie odpovede:

Avatar užívateľa
Pokročilý

No kedy ako, páči sa mi keď sa móda stále obmieňa, veď čo by to bolo, keby bol štýl stále rovnaký. Myslím si, že v dnešnej dobe, keď si človek vezme na seba čokoľvek je to v pohode. Som rada, že pominula doba za kominizmu, keď chlapci nemohli nosiť dlhé vlasy a museli byť upravený v škole podľa diktatúry učteľov. Ja mám svoj štyl, ale vždy tak nejako čiastočne podľahnem i móde, topánky a doplnky sa snažím dolaďiť podľa toho ako sa momentálne nosia. I to že sa mení štýl oblekov sa mi páči, chlapi sú tak každým rokom na spoločenských akciách viac zaujímavejší. Keď som videla štýl širokých nohavíc s gumičkov u kotníku- taký ten turecké nohavice čo teraz letí, najprv som si povedala to je hrozné, ale teraz už som si takéto nohavice kúpila a cítim sa v nich skvele. Mám rada premeny módy, niesom typ žeby som nosila stále to isté.


Avatar užívateľa

ANO,MODU MÁM RÁDA JAKO KAŽDÁ ŽENA A DBÁM NA TO ABYCH VYPADALA VELMI DOBŘE,PROTOŽE TO VYŽADUJE MOJE PRÁCE.ALE DIKTÁTY MODY KTERÉ JSOU PŘEMRŠTĚNÉ A NEVKUSNÉ NEPŘIJÍMÁM. AHOJKY, : - D)))*********LVICE

Zdroj: VKUS

 

Diskusia k otázke

 

U otázky neprebehla diskusia.

 

Zaujímavé otázky v kategórii Krása a štýl

Prihlásiť sa

Položte otázku, odpovedzte, zapojte sa, …

začnite tu

Reklama

Kvalitné odpovede v: Krása a štýl

Strieborný Led 18
Strieborný Judith 17
Pokročilý veronikaiq 13
Pokročilý lienka 9
Bronzový MonaLis 8
Bronzový quentos 8
Pokročilý HuRe 7
Pokročilý tanama 7
Bronzový ivzez 6
Strieborný Dr.Axl 6

Zobraziť celkový rebríček

Facebook

 

Na Vašej požiadavke sa pracuje. Počkajte, prosím.