Nikdy doposiaľ som nemala problémy s pleťou..ale postupom času si všímam že je taká mldá bez života..neviem či v pokročilom veku je to normálne..ale myslím si skôr že nie..skúšala som už nejaké babské rady že čo s tým ale nič nepomohlo..preto ak niekto mi viete niečo účinné poradiť bola by som rada a vďačná..
| Zajímavá 0 před 2448 dňami |
Sledovať
Nahlásiť
|
Babské rady jsou k ničemu. Důležitý je správný stravovací režim,
pitný režim, spánek. V pokročilém věku je na každém se o svou pleť
starat s větší péčí.
Není na škodu navštívit kozmetičku. Občas nějaký ten krém se vyplatí
podle
typu.
Upravil/a: MonaLis
| 0 Nominácie Nahlásiť |
Střídmá vyvážená strava
a dostatek pohybu na čerstvém vzduchu
(v zimě stačí svižnější procházka).
|
0
před 2446 dňami
|
0 Nominácie Nahlásiť |
Normálne to jednoznačne nie je.Súhlasím aj s tým,že babské recepty v takomto prípade nestoja za nič.Veľa urobí aj strava,aj dostatok pitného režimu.Ale napríklad mne sa pri takomto probléme osvedčilo aj totok https://www.annemarieborlind.sk/prirodna-kozmetika/detail/511/specialna-starostlivost-naturepair-detox-dna-repair-fluid-50ml :)Je to také sérum na rozjasnenie pleti.Ja ho používam aj ráno aj večer a teda zmenu vidieť:)
|
0
před 2445 dňami
|
0 Nominácie Nahlásiť |
Nech skúsiš čokoľvek, dôležitá je pravidelnosť, za mňa odporúčám:
|
0
před 2388 dňami
|
0 Nominácie Nahlásiť |
U otázky neprebehla diskusia.
Nový příspěvek| Led | 18 | |
| Judith | 17 | |
| veronikaiq | 13 | |
| lienka | 9 | |
| MonaLis | 8 | |
| quentos | 8 | |
| HuRe | 7 | |
| tanama | 7 | |
| ivzez | 6 | |
| Dr.Axl | 6 |
| Líčenie a make-up |
| Móda a doplnky |
| Účesy |
| Iné druhy štýlov a kritérii krásy |