Od puberty mám strašný problém s akné na tvári a neviem nájsť nič čo by mi pomohlo. Istú dobu som chodila aj ku kozmetičke na pravidelné čistenie ale veľakrát sa mi stalo, že sa mi vyrážky potom ešte viac zapálili a tak som prestala. Už som zúfalá, ako dospelú ženu ma to veľmi trápi. Moje kolegyne trápia vrásky a ja stále riešim len toto.
| Zajímavá 0 před 2171 dňami |
Sledovať
Nahlásiť
|
..mozno ti nesedela kozmetika ktoru kozmeticka pouzivala..niekedy je menej viac..ja chodim uz len na cistenie ku kozmeticke, ktora pouziva presne to, co aj ja doma..ze viem, ze mi to sedi a nesposobi mi to problemy..
|
0
před 2171 dňami
|
0 Nominácie Nahlásiť |
Aj ja som tak chodila.Ale uz nechodim.Staram sa poctivo o seba doma a prinieslo mi to super vysledky.Na akne je toto pecka https://www.annemarieborlind.sk/prirodna-kozmetika/dado-sens-dermacosmetics/117/purderm-problemova-plet-a-akne problemovu plet to da tak do poriadku,ze nebudes ani vediet,ze si nejake problemy mala.Ja mam teraz taku plet jak z reklamy.Jemnu,bez akne,bez ciernych bodiek.No happy som z toho.
|
0
před 2167 dňami
|
0 Nominácie Nahlásiť |
Tiež som mal veľké problémy s akné, pomohla mi hlavne úprava jedálnička a tiež to, že som začal používať CBD olej z https://cbdstar.cz/sk/ Určite ale nečakaj zázraky, CBD je len doplnok, najdôležitejšie je začať žiť zdravo.
| Led | 18 | |
| Judith | 17 | |
| veronikaiq | 13 | |
| lienka | 9 | |
| MonaLis | 8 | |
| quentos | 8 | |
| HuRe | 7 | |
| tanama | 7 | |
| ivzez | 6 | |
| Dr.Axl | 6 |
| Líčenie a make-up |
| Móda a doplnky |
| Účesy |
| Iné druhy štýlov a kritérii krásy |