Avatar užívateľa
anonym

Čo je resurfacing?

Chcela by som dať mame nejaký darček k narodeninám. Poradili mi nech jej dám poukážku na resurfacing, že je to kozmetický a zároveň regeneračný darček vhodný pre staršie ženy. Čoho presne sa resurfacing týka? Je to nejaká salónová záležitosť? Nikdy som o tom nepočula.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5018 dňami Sledovať NahlásiťOdpovede
Avatar užívateľa
lienka

Resurfacing je znovuobnova ochablej pleti tváre a dekoltu. Slúži k celkovému omladeniu pleti, tzn. že regeneruje kožu so známkami stárnutia, zpevňuje, vyhladzuje stredne hľboké vrásky, zjednocuje povrch pleti, podporuje stahovanie pórov a drobných jazvičiek po akné. Presným dávkováním tepelnej energie je totiž dosiahnutá vynikajúca regenerácia kolagenu v pokožke spojená so zlepšením jej elasticity.
Resurfacing má dva metódy:
1, Plazmalift – prístrojom PORTAIT: je to plazmový prístroj, ktorý vysiela milisekundový prúd plazmatu za pomoci ionizovaného dusíku, ktorý preniká hĺboko do podkožia. Regenerácia tak prebieha z hĺbky, kde začne pracovať podkožie.
2, Frakčný resurfacing – je pomocou frakčného laseru. Laserové lúče sa vysielajú hĺboko do podkožia, kde aktivujú tvorbu kolagenu.
Výhodami resurfacingu je nielen okamžité vypnutie pokožky či obnova kolagenovej produkcie, ale i zlepšenie celkovej štruktury pleti, rychlejšie hojenie či odstranenie drobných kožních výrastkov a pigmentových škvrn.

0 Nominácie Nahlásiť


Diskusia k otázke

U otázky neprebehla diskusia.

Nový příspěvek
Zaujímavé otázky v kategórii Krása a štýl