Avatar užívateľa
Pokročilý

Čo je lespšie rúž, alebo lesk na pery?

Ženy poraďte, mám 27 rokov a neviem čo je lepšie používať rúž, alebo lesk na pery. Veľmi sa nelíčim, ale keď už idem na nejakú slávnosť, či viac do spoločnosti, viem že mi nalíčenie oči nestačí. Som taký jednoduchší typ ženy, čo sa hodí pre môj vek skôr?

Uzamknutá otázka – ohodnoťte najlepšiu odpoveď symbolom palca.

Najlepšia odpoveď

Avatar užívateľa
Pokročilý

Konkrétne tebe ked sa velmi nelíčiš by som nedoporučovala výrazné farby - v tom prípade je jedno či to bude rúž alebo lesk. Záleží len na tebe ktorá konzistencia ti vyhovuje.

 

Ďalšie odpovede:

Avatar užívateľa
Pokročilý

Jak kam. Na večer je rtěnka vhodnější. Dej ale pozor, při jídle a hovoru se stírá. Je třeba ji na rtech opravovat.
Lesk je méně vidět, je jemnější.
Záleží na akci, na kterou jdeš.


Avatar užívateľa

ZÁLEŽÍ JAK MOC SI LÍČÍTE VAŠE OČI.JESTLIŽE VÝRAZNĚJI, TAK POTOM RTY MÉNĚ VÝRAZNĚ,A JESTLI SI LÍČÍTE VAŠE OČI JEMNĚ TAK RTY SI NALIČTE VÝRAZNĚJI.MĚ SE VÍCE LÍBÍ OČI VÍC NALÍČENÉ A NA RTY JEN LESK.ALE ZÁLEŽÍ TO NA VÁS.NAVÍC LESK NA RTY OSVĚŽUJE A OMLAZUJE ŽENU.AHOJKY*****LVICE

Zdroj: VKUS


Avatar užívateľa
Pokročilý

Najväčšou výhodou lesku je jeho jednoduchá aplikácia v kombinácií s príťažlivým vzhľadom. Problém ale je, že vydrží len veľmi krátku dobu a potrebná je tu opakovaná aplikácia. To by však mohlo vyriešiť jednoduché vrstvenie. Nájdite si jemný odtieň rúžu a každé ráno aplikujte pod lesk farebnú vrstvu. Ak sa lesk zmyje, stále budete vyzerať upravene, pretože na rad sa dostane skrytý rúž.
Všeobecne platí, že rúž je určený najmä na špeciálne príležitosti. Fakt, že farba pier sa vekom stráca, má za následok, že vo vyššom veku sa bez rúžu naozaj nezaobídete. Jeho nevýhodou je však náročnosť pri jeho aplikácií. Aby bol výsledok dokonalý, potrebujete profesionálne nástroje ako štetec, aby ste mohli precízne vymaľovať ich celý povrch a taktiež kontúrovaciu ceruzku na korekciu nedostatkov.
Bez ohľadu na to, či použijete lesk alebo rúž, mali by ste si zistiť jeho účinky a zloženie. Ak balzam nie je súčasťou rúžu alebo lesku, použite ho samostatne ako podklad pod ďalšie vrstvy na perách. Budú tak chránené a po vstrebaní samotnej farebnej a lesklej zložky budú stále vyzerať sviežo.

Zdroj: www.wanda.atlas.sk/porovnanie- ruz-vs-lesk-/moda-a-krasa/kozm etika/699789.html

 

Diskusia k otázke

 

U otázky neprebehla diskusia.

 

Prihlásiť sa

Položte otázku, odpovedzte, zapojte sa, …

začnite tu

Reklama

Kvalitné odpovede v: Krása a štýl

Strieborný Led 18
Bronzový Judith 17
Pokročilý veronikaiq 13
Pokročilý lienka 9
Bronzový MonaLis 8
Bronzový quentos 8
Pokročilý HuRe 7
Pokročilý tanama 7
Bronzový ivzez 6
Strieborný Dr.Axl 6

Zobraziť celkový rebríček

Facebook

 

Na Vašej požiadavke sa pracuje. Počkajte, prosím.