Avatar užívateľa
anonym

Čo je lespšie rúž, alebo lesk na pery?

Ženy poraďte, mám 27 rokov a neviem čo je lepšie používať rúž, alebo lesk na pery. Veľmi sa nelíčim, ale keď už idem na nejakú slávnosť, či viac do spoločnosti, viem že mi nalíčenie oči nestačí. Som taký jednoduchší typ ženy, čo sa hodí pre môj vek skôr?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pre koho je otázka zaujímavá? anonym před 4951 dňami Sledovať NahlásiťNajlepšia odpoveď
Avatar užívateľa
Kika

Konkrétne tebe ked sa velmi nelíčiš by som nedoporučovala výrazné farby – v tom prípade je jedno či to bude rúž alebo lesk. Záleží len na tebe ktorá konzistencia ti vyhovuje.

0 Nominácie Nahlásiť

Další odpovědi
Avatar užívateľa
HuRe

Jak kam. Na večer je rtěnka vhodnější. Dej ale pozor, při jídle a hovoru se stírá. Je třeba ji na rtech opravovat.
Lesk je méně vidět, je jemnější.
Záleží na akci, na kterou jdeš.

0 Nominácie Nahlásiť


Avatar užívateľa
anonym

ZÁLEŽÍ JAK MOC SI LÍČÍTE VAŠE OČI.JESTLIŽE VÝRAZNĚJI, TAK POTOM RTY MÉNĚ VÝRAZNĚ,A JESTLI SI LÍČÍTE VAŠE OČI JEMNĚ TAK RTY SI NALIČTE VÝRAZNĚJI.MĚ SE VÍCE LÍBÍ OČI VÍC NALÍČENÉ A NA RTY JEN LESK.ALE ZÁLEŽÍ TO NA VÁS.NAVÍC LESK NA RTY OSVĚŽUJE A OMLAZUJE ŽENU.AHOJKY*****LVI­CE

Zdroj: VKUS

0 Nominácie Nahlásiť

Avatar užívateľa
veronikaiq

Najväčšou výhodou lesku je jeho jednoduchá aplikácia v kombinácií s príťažlivým vzhľadom. Problém ale je, že vydrží len veľmi krátku dobu a potrebná je tu opakovaná aplikácia. To by však mohlo vyriešiť jednoduché vrstvenie. Nájdite si jemný odtieň rúžu a každé ráno aplikujte pod lesk farebnú vrstvu. Ak sa lesk zmyje, stále budete vyzerať upravene, pretože na rad sa dostane skrytý rúž.
Všeobecne platí, že rúž je určený najmä na špeciálne príležitosti. Fakt, že farba pier sa vekom stráca, má za následok, že vo vyššom veku sa bez rúžu naozaj nezaobídete. Jeho nevýhodou je však náročnosť pri jeho aplikácií. Aby bol výsledok dokonalý, potrebujete profesionálne nástroje ako štetec, aby ste mohli precízne vymaľovať ich celý povrch a taktiež kontúrovaciu ceruzku na korekciu nedostatkov.
Bez ohľadu na to, či použijete lesk alebo rúž, mali by ste si zistiť jeho účinky a zloženie. Ak balzam nie je súčasťou rúžu alebo lesku, použite ho samostatne ako podklad pod ďalšie vrstvy na perách. Budú tak chránené a po vstrebaní samotnej farebnej a lesklej zložky budú stále vyzerať sviežo.

Zdroj: www.wanda.atlas­.sk/porovnanie-ruz-vs-lesk-/moda-a-krasa/kozmeti­ka/699789.html

0 Nominácie Nahlásiť


Diskusia k otázke

U otázky neprebehla diskusia.

Nový příspěvek
Zaujímavé otázky v kategórii Krása a štýl