Avatar užívateľa
anonym

Ako vyzerať po pôrode dobre?

Som tesne po pôrode a ešte chvíľu potrvá aby sa mi brucho zmenšilo. Poraďte ako vyzerať štíhlejšie po pôrode. Neviete ako na to? Veľmi by ma potešila každá rada. Chcem vyzerať atraktívne i po takej záťaži na telo.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5028 dňami Sledovať NahlásiťOdpovede
Avatar užívateľa
lienka

  1. Vyberajte si jednofarebné oblečenie, Vašu postavu to viditeľne rozšíri. Medzi obľúbené farby čerstvých mamičiek patrí čierna, šedá, hnedá alebo fialová.
  2. Vyberajte si zahaľovacie strihy. Tie si môžete kedykoľvek podľa potreby upraviť a za každých okolností budú opticky zužovať Váš driek.
  3. Ak nosievate šperky, nebojte sa experimentovať. Brošne a retiazky si ľudía všimnú ako prvé a nedostatky vašej postavy zostanú nepovšimnuté.
  4. Nachytajte trochu bronzu, hoci len zo samoopaľovacieho mlieka. Niektorým ženám opálenie dvíha sebavedomie a cítia sa byť krajšie.
  5. Kráčajte vzpriamene. Keď sa Vám po pôrode zase vrátil cit pre rovnováhu, môžete si dovoliť aj topánky na vyšších podpätkoch. Ak také topánky nenosievate, vyberajte si zo svojich obľúbených tie s ostrou špičkou, Vaše chodidlá budú vyzerať štíhlejšie.

Zdroj: www.mamicka.sk/ar­ticle-ako-vyzerat-po-porode-stihlo.html

0 Nominácie Nahlásiť


Diskusia k otázke

U otázky neprebehla diskusia.

Nový příspěvek
Zaujímavé otázky v kategórii Krása a štýl