Avatar užívateľa
lollobelka

Ako si dlho udržať opálenie?

Veď to viete, prídete z dovolenky, krásne opálenie a takto by ste chceli byť krásne celý rok.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pre koho je otázka zaujímavá? ciernak, anonym před 5038 dňami Sledovať NahlásiťNajlepšia odpoveď
Avatar užívateľa
anonym

lollobelko,opálení si déle udržíte když budete brát CALIBRUM S ACTIVINEM.Tento silné antioxidační multivitamin-mineral prodávají jen v lékárnách po 30 nebo 100 tabletách.Užívá se 1 tableta denně a to po jídle.Dále vám pomůže když si zakoupíte tělové mléko s betakarotenem a s panthenolem a budete se tímto mlékem natírat vždy po koupeli.Takovýchto mlék po opalování je hodně,ale kvalitou a tudíž i cenou se liší.Pijte také šípkový čaj a jezte hodně mrkve.AHOJKY,LVICE

Zdroj: alternativní medicína

0 Nominácie Nahlásiť

Další odpovědi
Avatar užívateľa
veronikaiq

Najlepším spôsobom ako si udržať opálenie je dostatočná starostlivosť. Suchá a slnkom namáhaná pokožka potrebuje najmä vodu. Ak ste po opaľovaní používali špeciálne krémy s hydratačným účinkom, v tomto trende pokračujte aj doma. Vhodné sú telové mlieka, gély a krémy s obsahom vitamínu E a beta karoténu. Hydratácia sa týka, samozrejme, aj celého tela. Dodržujte pitný režim, čím sa hydratuje aj vaša pokožka.
Prísunom betakaroténu pomôžete svojej pokožke udržať si bronz. Špeciálne výživové doplnky vo forme tabliet sa odporúčajú užívať pred, počas a aj po pobyte na slnku. Ich veľkou výhodou je, že nielen podporujú zdravé dlhotrvajúce opálenie, ale pomáhajú dodať pokožke nádherný bronzový nádych.
Aspoň raz do týždňa doprajte svojej pokožke celkovú očistu. Iba odstránením odumretých zrohovatených častí buniek zostane vaša pokožka krásne hladká a jemná. Nič nie je tak neestetické, ako šúpajúca sa pokožka. Na tvár a dekolt používajte špeciálne prípravky na dané partie, aby ste pokožku zbytočne nenamáhali.

Zdroj: www.coolife.es­tranky.sk/clan­ky/moda-_-krasa-_bud-cool-ako-my_/tipy-ako-si-udrzat-bronz-aj-pocas-jesene

0 Nominácie Nahlásiť


Diskusia k otázke

U otázky neprebehla diskusia.

Nový příspěvek
Zaujímavé otázky v kategórii Krása a štýl