Avatar užívateľa
Pokročilý

Ako na kruhy pod očami?

Kruhy pod očami sú môj problém, ktorý by som rada nejako vyriešila. Prečo sa tvoria kruhy pod očami? Ako sa ich dá zbaviť? Alebo ako ich aspoň zmierniť či zamaskovať? Existuje na to nejaký trik?

Uzamknutá otázka – ohodnoťte najlepšiu odpoveď symbolom palca.

Najlepšia odpoveď

Avatar užívateľa
Pokročilý

Uvarte si čierny čaj, vrecúška z neho dajte vychladiť a potom si ich cca na 20 minút djte na oči. To isté možete urobiť aj s plátkymi uhorky. Kruhy na oči bývajú vačšinouu dedičné a s tým sa nič moc nedá robiť. Tiež si možete štetčekom nanášať krycí jkorektor, ktorý je aspoň o 2 tóny bledší, ako Vaša pleť, poklepávať a potom prekryť make-upom. Potom zľahka prepúdrovať, ale zdorazňujem - zľahka, aby ste si nakoniec nezdoraznili vrázky pod očami. Tiež si možete skúsiť beho spánku podložiť hlavu vyššími vankúšmi a pomáhajú aj rozne cviky očí, alebo plastická operácia.

 

Ďalšie odpovede:

Avatar užívateľa
Pokročilý

Skrývají se těžko a téměř nic na ně nefunguje.
Spánek....
Zamaskovat korektorem.
Pozor na kombibaci barev pleti a korektoru.


Avatar užívateľa

Nechte si napřed vyšetřit u vašeho obvodního lékaře moč a krev.Potom také játra a ledviny.Tmavé kruhy pod očima normální nejsou pokud vám není nad 60 let.Néco není v pořádku a tak vám doporučuji opravdu s tím zajít k lékaři.Je však také možné,že moc málo spíte a přetěžujete se.I alkohol ve vyšší míře by to mohl zavinit,protože ženské tělo na alkohol není vůbec stavěno.Také je velmi prospěšné nekouřit.Neznám vás ani váš zdravotní stav,tak takhle nadálku mohu doporučit zatím jen to co vám píši.

Zdroj: alternativní medicína


Avatar užívateľa
Pokročilý

Príčinou ich vzniku môže byť únava, nedostatok čerstvého vzduchu, tabakový dym, slnečné lúče či prílišné namáhanie očí. Za tmavé kruhy pod očami môže spomalená mikrocirkulácia v jemnej pokožke pod očami. Keď sa cievy pri únave roztiahnu, aby priviedli k očiam viac krvi, tá sa pod tenkou pokožkou javí ako modrá, alebo modrošedá plocha.
ýborne vám poslúžia čajové lyžičky, ktoré na štvrť hodinu vložíte do mrazničky a potom priložíte na očné viečka. Vhodné na zahnanie únavy očí sú aj plátky uhorky, alebo vylúhované sáčky čierneho, či zeleného čaju, ktoré priložíte na pár minút k očiam a necháte pôsobiť. Snažte sa v strave zvýšiť prísun vitamínu A (betakaroténu).
Na zatretie tmavých kruhov použite krémový pleťový korektor, zosvetľujúci make-up, alebo svetlý očný tieň. Korektor by mal byť o tón až dva svetlejší ako je farba zvoleného make-upu.

Zdroj: www.wanda.atlas.sk/zbohom-kruh y-pod-ocami/moda-a-krasa/plet/ 533299.html

 

Diskusia k otázke

 

U otázky neprebehla diskusia.

 

Prihlásiť sa

Položte otázku, odpovedzte, zapojte sa, …

začnite tu

Reklama

Kvalitné odpovede v: Krása a štýl

Strieborný Led 18
Bronzový Judith 17
Pokročilý veronikaiq 13
Pokročilý lienka 9
Bronzový MonaLis 8
Bronzový quentos 8
Pokročilý HuRe 7
Pokročilý tanama 7
Bronzový ivzez 6
Strieborný Dr.Axl 6

Zobraziť celkový rebríček

Facebook

 

Na Vašej požiadavke sa pracuje. Počkajte, prosím.