Avatar užívateľa
Kika

Aké vlastnosti na ženách obdivujete?

Dopĺňam:
Keď - ako čítam - ludi pre dobré vlastnosti obdivujeme a pre zlé milujeme, znamená to že ak by žena nemala nedostatky tak nie je milovaná?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: Kika

Zajímavá 1Pre koho je otázka zaujímavá? anonym před 4322 dňami Sledovať NahlásiťNajlepšia odpoveď
Avatar užívateľa
anonym

Obdivuji ženy, kterým nechybí skromnost jakož i cit pro realitu a netrpí ztrátou soudnosti.

0 Nominácie Nahlásiť

Další odpovědi
Avatar užívateľa
Jenifo

Sebestačnosť, zmysel pre humor, spontánnosť. Ako povedal klasik ludí pre ich dobré vlastnosti obdivujeme, ale milujeme ich pre ich nedostatky.
Dopĺňam:
+ doplnenie na doplnenú otázku. Povedzme si uprimne. Kto z nás obyčajných smrtelníkov by bol schopný žiť s dokonalým človekom? Ktorý nikdy nespraví žiadnu chybu a nikdy nas nesklame? Ako by ste sa potom pri nom cítili?

Upravil/a: Jenifo

0 Nominácie Nahlásiť

Avatar užívateľa
anonym

ŽENA SAMA O SOBĚ POKUD JE OPRAVDOVOU ŽENOU JE VELMI INTUITIVNÍ, SMYSLOVÝ, SMYSLNÝ, KRÁSNÝ, VELMI POTŘEBNÝ, PRACOVITÝ, VOŇAVÝ, ŽIVOT DÁVAJÍCÍ, PEČLIVÝ, MATEŘSKÝ, OKOUZLUJÍCÍ A MNOHÝMI MUŽI DOSTATEČNĚ NEDOCENĚNÝM BOŽÍM VÝTVOREM .AHOJKY :-D)))********LVICE

Zdroj: ŽIVOT V PRAVDĚ JE ŽIVOTEM SKUTEČNÝM

0 Nominácie Nahlásiť

Diskusia k otázke
Avatar užívateľa
Kika

kto je to dokonalý človek - ked sa hovorí že nikto nie je dokonalý, myslím si že nesklamat niekoho je normálna vlastnosť a nepatrí k ničomu nedosiahnutelnému, určite je to jedna z vlastností pre mna dôležitých, skor by som povedala že fráza milujeme za nedostatky, znamená že človek si hladá niekoho podla seba a niekomu stačí menej - niekto musí mať viac.

před 4319 dňami Odpovedať Nahlásiť
Nový příspěvek