Avatar užívateľa
anonym

Aké šperky nosíte?

Rada nosím a vlastne som tam zvyknutá, že mám len zlato. Väčšinou sú to totiž darované šperky -retiazky, prstienky a náušnice. Milujem biele zlato, ale je drahšie. Premýšľam ako si rozšíriť škálu šperkov. Chcela by som to nejako obmeňovať častejšie. Poraďte s čím máte skúsenosti vy?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4979 dňami Sledovať NahlásiťOdpovede
Avatar užívateľa
lienka

Ja nosím hlavne striebro. Striebro je veľmi pekné, ale musí byť kvalitné, aby ti skoro nezčernalo. Keď môžem poradiť skús chirurgickú oceľ (i keď ona tiež nieje najlacnejšia). Tu napríklad nosí moja kamarádka, lebo na iné druhy šperkov je alergická a nevie si šperky z chirurgickéj oceľe vynachváliť. Vyzerá to pekne a má istotu, že jej to nijako neublíži. A čo bižutéria ta ťa neláka. Keď chceš obmeňovať častejšie prívezky a náušnice, bižutéria je na takéto maličkosti úžastná. V dnešnej dobe sa dájú zohnať také krásne bižu-šperky z bieleho kovu, alebo skvelé sú ako doplnok i korálky. Rôzne korálky a bižuteriu používam na bežné nosenie a strieborné šperky na zvláštne a vzácne príležitosti. Výnimkou sú strieborné a zlaté prstienky, tie nosím stále. Hravo sa mi to všetko obmeňuje.

0 Nominácie Nahlásiť


Diskusia k otázke
Avatar užívateľa
MimamoCZ93

Já osobně mám rád kožené věci. Manželka je zase na stříbro, zlato a obecně drahé kovy. Ale to nemyslím nijak zle. :) Prostě to má ráda. A já jí to rád dopřeju. K naší společné svatbě jsem jí dal třeba https://www.trzis­testesti.cz/nah­rdelniky/nahrdel­nik-vasen--stribro náhrdelník Vášeň. Bylo to takové moje překvapení, které dostala den před svatbou s tím, že jestli si to vezme na sebe, bude jenom čistě na ní. :) Ale vzala si to a moc jí to slušelo. :)

před 638 dňami Odpovedať Nahlásiť
Avatar užívateľa
SEOguru

Strieborné šperky sú oproti zlatu násobne lacnejšie a vyzerajú úžasne: https://www.sper­karen.sk/kate­goria/striebor­ne-nahrdelniky/

před 887 dňami Odpovedať Nahlásiť
Nový příspěvek
Zaujímavé otázky v kategórii Krása a štýl