Orientácia na serveri Odpovede.sk

Server Odpovede.sk má niekoľko základných orientačných prvkov:

  1. Hlavné menu – hlavné menu má formu záložiek a je umiestnený hore. V menu nájdete odkaz na domovskú stránku, výber kategórií, FAQ a nápovedu.
  2. Pole pre vloženie novej otázky – pod hlavným menu je pole pre vloženie novej otázky. Do poľa vpíšte text otázky a kliknite na tlačidlo Odoslať. Zobrazí sa formulár pre dokončenie vloženia novej otázky.
  3. Prihlásenie / Registrácia – v pravom stĺpci hore je umiestnený odkaz na prihlásenie alebo registráciu, pokiaľ ešte nemáte svoj profil na Odpovede.sk. Po prihlásení sa v poli zobrazuje Vaša ikona (avatar) a menu pre prístup k správam, kontaktom a nastaveniu profilu.
  4. Vyhľadávacie pole – v pravom stĺpci je v hornej časti umiestnené pole pre vyhľadávanie. Do poľa vpíšte hľadaný výraz alebo slovo a kliknite na tlačidlo s ikonou lupy.
  5. Zoznam otázok – v hlavnej časti je zobrazený zoznam otázok. Zoznam otázok je zobrazený podľa zvolenej záložky. Najnovšie otázky – zobrazuje otázky, ktoré boli vložené naposledy. Nezodpovedané otázky – zobrazuje posledné otázky bez odpovede. Po prihlásení sa zobrazí naviac Môj STREAM – tu sú príspevky vybrané na základe Vaších preferencií na serveri (príspevky Vaších kontaktov, otázky z kategórií ktoré nasledujete).

Orientácia na serveri