Ako Odpovede.sk fungujú

Vitajte na Odpovede.sk! Mieste, kde užívatelia zdieľajú svoje znalosti a skúsenosti.
Nájdi odpoveď. Vyhľadajte už zodpovedané otázky pomocou vyhľadávača.
Polož otázku. Položte svoju otázku a získajte odpoveď od ostatných užívateľov servera Odpovede.sk
Odpovedz. Podeľte sa o svoje znalosti a skúsenosti a odpovedzte na otázky v najrôznejších kategóriách.
Zapoj sa. Zaregistrujte sa a využite možnosti hodnotiť odpovede a komunikovať s inými užívateľmi  na Odpovede.sk.

Ako začať?


Začnite tým, že zadáte do vyhľadávacieho poľa hľadané výrazy. Podľa zadaných výrazov sa vyhľadajú súvisiace otázky a odpovede. Pokiaľ ste nenašli, čo Vás zaujíma pomocou vyhľadávania, položte novú otázku.

Položte novú otázku

Každý návštevník servera Odpovede.sk môže položiť svoju otázku. Neregistrovaný užívateľ musí potvrdiť zverejnenie otázky prekliknutím odkazu v e-mailovej správe, ktorá sa mu automaticky zašle..

Prečo sa registrovať

Registráciou získava užívateľ prístup k ďalším funkciám servera Odpovede.sk. Registrovaný užívateľ nemusí potvrdzovať zverejnenie svojich otázok v e-mailovej správe, môže vložiť odpoveď, hodnotiť odpovede iných užívateľov a komunikovať s ostatnými užívateľmi servera Odpovede.sk.

Odpovedzte na otázky

Ako registrovaný užívateľ môžete vložiť odpoveď na otázky iných užívateľov. Registrovaní užívatelia môžu hodnotiť či sú odpovede užitočné (kliknutím na symbol palca). Najlepšie ohodnotená odpoveď je potom  zobrazená priamo pod otázkou.

Profil užívateľa

Kliknutím na ikonu užívateľ alebo jeho meno otvoríte  profil užívateľa. V profile môžete užívateľa kontaktovať, zobraziť si jeho štatistiky a prehľad jeho otázok a odpovede. Vo svojom profile naviac môžete opraviť údaje zadané pri registrácii.

Zaujímavé otázky

Otázky a odpovede, ktoré Vás zaujali môžete označiť ako zaujímavé – symbol hviezdičky pod otázkou. Vo svojom profile si zobrazíte prehľad zaujímavých otázok, ktoré ste označili a rýchlo sa tak dostanete k odpovediam na zaujímavé otázky.