Ano je.
Z jedné diskuze:
Živágo 82.99.180.--- | 30. 12. 2009 17:16
Jde to.
Po zmražení to mělo pěkně hnusný vzhled. Taková žlutá hmota, jako kdyby
to tý flašky někdo nach…
Při pomalém rozmrazování na radiátoru to pomalu chytalo normální barvu,
bílou, a mléko naprosto normálně použitelné i k přímé spotřebě
Upravil/a: MonaLis
|
2Kto dal odpovedi palec? medulienka, Radka25
před 3439 dňami
|
0 Nominácie Nahlásiť |
Otázka nemá žiadne ďalšie odpovede.
U otázky neprebehla diskusia.
Nový příspěvek| Elektrikář | 61 | |
| Judith | 45 | |
| lienka | 31 | |
| divoska | 28 | |
| quentos | 21 | |
| veronikaiq | 20 | |
| jozo | 20 | |
| Led | 17 | |
| chudst | 16 | |
| MonaLis | 15 |
| Varenie a recepty |
| Reštaurácie |
| Nápoje |
| Vegetariáni |
| Iné druhy jedál a varenia |