Nejdříve vylouhuju ve studené vodě celé
plody a poté zaleju šálkem vlažné vody.
Tento výluh nechávám odstát až 12hod.
při pokojové teplotě. Občas zamíchám.
Nikdy nevařit! Přijdete o vit.C
|
0
před 2446 dňami
|
0 Nominácie Nahlásiť |
U otázky neprebehla diskusia.
Nový příspěvek| Elektrikář | 61 | |
| Judith | 45 | |
| lienka | 31 | |
| divoska | 28 | |
| quentos | 21 | |
| veronikaiq | 20 | |
| jozo | 20 | |
| Led | 17 | |
| chudst | 16 | |
| MonaLis | 15 |
| Varenie a recepty |
| Reštaurácie |
| Nápoje |
| Vegetariáni |
| Iné druhy jedál a varenia |