Avatar užívateľa
Lexir

Testovali ste na sebe lieky za peniaze?

Ak ešte nie, tak boli by ste toho schopní. Môj známy sa bežne dával zaregistrovať do týchto podivných testov. Dokonca tam pár krát aj niečo na ňom testovali..Zatiaľ je v poriadku, ale ja by som do toho nešiel.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pre koho je otázka zaujímavá? veronikaiq, anonym před 4549 dňami Sledovať NahlásiťNajlepšia odpoveď
Avatar užívateľa
veronikaiq

Pre mňa je zdravie tak cenné, dá sa povedať že je to najcennejšie čo mám. Pení som nikdy nemala veľa, skôr naopak mám ich nedostatok. Ale vo svojom povolaní v zdravotníctve som sa naučila jedno, peniaze niesu všetko- i keˇto tak niekedy vyzerá. Zdravie by som za ne nevymenila. Nikdy by som nešla do toho, aby som skúšala neotestované lieky na sebe- pre peniaze. Veď to môže byť tak nebezpečné. Keď sa niečo stane, peniaze sú vám na nič. Peniaze sú v mojom rebríčku hodnôt ako štvrté. Najprv je Boh, potom moja rodina, moje zdravie a zdravie mojej rodiny a až potom peniaze.

0 Nominácie Nahlásiť

Další odpovědi
Avatar užívateľa
anonym

NE, TO BYCH UDĚLALA JEN VE VELMI TÍSNIVÉ FINANČNÍ KRIZI.ALE, NEODSUZUJI TO A PŘEJI SI ABY VŠICHNI TITO LIDÉ TO ZVLÁDLI A NEONEMOCNĚLI NEBO KVŮLI TOMU ABY ZEMŘELI.ŽIVOT NĚKDY DĚLÁ SKUTEČNĚ HROZNÉ KOTRMELCE A NIKDY NEVÍME JAK DALEKO BYCHOM MY LIDÉ BYLY SCHOPNI ZAJÍT V DĚSNÝCH A KRUTÝCH ŽIVOTNÍCH PODMÍNKÁCH.AHOJKY:-)********LVICE

Zdroj: ŽIVOTNÍ ZKUŠENOSTI

0 Nominácie Nahlásiť

Diskusia k otázke

U otázky neprebehla diskusia.

Nový příspěvek